Průzkum trhu prostřednictvím kvalitních online průzkumů

V každém podnikání je jedním z nejhorších nápadů, které můžete realizovat, neověřený nápad. K otestování nápadu je nezbytný důkladný průzkum trhu. Ten vám umožní lépe pochopit preference, vkus a požadavky vašich zákazníků.

Smířit se s touto pravdou je ta snadnější část. Provádění průzkumu trhu je však náročný úkol, který je poznamenán finančními a časovými omezeními. Můžete buď utratit stovky dolarů a provádět průzkumy trhu na vlastní pěst, nebo si najmout firmu, která vám s průzkumem pomůže, například SurveyRock.

Úspora času a nákladů

S našimi základními (=zdarma) a prémiovými online průzkumy může vaše firma ušetřit až $5 000 na e-mailových průzkumech a až $15 000 na telefonickém marketingu. Kromě toho poskytujeme našim klientům neomezený počet online průzkumů zdarma. Tím vám také ušetříme čas a starosti se zaměstnáváním pracovníků pro průzkum trhu.

4 možnosti průzkumuGlobální uznání

Díky naší globální provozní síti můžete nyní oslovit a pochopit potřeby zákazníků ve více než 180 zemích světa. Nejenže se tím rozšíří váš trh a zákaznická základna, ale pomůže to vaší firmě získat globální uznání a napomůže to strategiím řízení prodeje. Globální průzkumy trhu vám také pomohou navrhnout vhodné marketingové techniky pro různé segmenty.

Otázky ve všech nabízených formách

Pro každou firmu je zpětná vazba od zákazníků a klientů (prostřednictvím průzkumů trhu) nejdůležitějším nástrojem pro analýzu kvality výrobků nebo služeb a jejich případných změn.

Ve společnosti SurveyRock poskytujeme našim klientům širokou škálu typů otázek, jako jsou otázky s více možnostmi, maticové tabulky a otázky pouze s čísly. To zajistí vaší firmě podrobnou a strukturovanou zpětnou vazbu. Umožní vám to analyzovat váš trh do hloubky, aniž byste museli na tento úkol zaměstnávat analytiky trhu.

Logika průzkumu

Váš cílový trh bude s větší pravděpodobností reagovat na průzkum, který je určen speciálně pro něj. To je hlavní důvod, proč lidé váhají s odpovědí na dotazníky průzkumu trhu, protože jsou někdy velmi obecné a mohou vyznít spíše jako nudný rozhovor.

Ve společnosti SurveyRock vám nabízíme možnost navrhnout interaktivní "logické" dotazníky, které zákazníky přesměrují na jiné stránky v závislosti na jejich odpovědích. Díky tomu se vaše dotazníky nevracejí od zákazníků prázdné, což vám šetří čas i peníze. Dále to povzbudí vaše zákazníky, aby na vaše dotazníky odpovídali, a dodá to vašemu podnikání na důvěryhodnosti.

Zhodnocení výsledků

Jako malá nebo střední firma si nemůžete dovolit investovat velké prostředky do průzkumů trhu a pak jen čekat na výsledky, abyste mohli podniknout nějaké kroky. V SurveyRock si můžete výsledky průzkumů prohlížet v okamžiku, kdy lidé vyplňují vaše dotazníky. To vám umožní zkrátit čas potřebný k uvedení produktu na trh a poskytne vám okamžitou zpětnou vazbu, kterou lze využít pro zlepšení produktu.

Neváhejte a kontaktujte nás v případě jakýchkoli dotazů ohledně toho, jak vám SurveyRock může pomoci s vašimi potřebami v oblasti průzkumu trhu.

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština