Plán pro podnikatelské účty - přizpůsobení a personalizace

V posledních několika měsících jsme obdrželi mnoho požadavků na některé další funkce, převážně od našich firemních klientů. Zvažovali jsme různé způsoby, jak tyto funkce začlenit do jednoho nebo více našich stávajících tarifů, ale nakonec jsme se rozhodli, že bude nejlepší je zařadit do zcela nového tarifu.

Jsme rádi, že vám nyní můžeme nabídnout naše Podnik kromě našich plánů Premium, Business a Basic (zdarma)! Jak už název napovídá, je určen pro firemní uživatele, ale jeho cena je dostatečně nízká, aby byl atraktivní i pro zkušené uživatele.

Funkce, které získáte v plánu Enterprise, se zaměřují na personalizaci a přizpůsobení. Pomocí vlastního CSS můžete svůj dotazník upravit přesně podle svých představ. CSS je jednoduchý designový jazyk, který používají všechny webové stránky k popisu vzhledu a dojmu z webu. Přidáním vlastního kódu CSS můžete nyní změnit vzhled čehokoli (nebo všeho) ve svém průzkumu.

Bílá značka

Termín whitelabel (nebo white label či white-label) se používá pro označení výrobku nebo služby vyrobené jednou společností, ale označené tak, aby vypadaly jako vyrobené jinou společností. Náš plán Enterprise vám může poskytnout několik různých způsobů, jak toho dosáhnout. Jednou z možností je vlastní CSS, jak je popsáno výše.

Odstranění zápatí "Powered by"

Další možností bílého označení průzkumu je odstranění zápatí "Powered by SurveyRock", které se obvykle zobrazuje na každé stránce průzkumu i na závěrečné děkovné stránce.

Funkce plánu Enterprise.  Obrázek vlevo je normální zobrazení s textem powered by SurveyRock.  Obrázek vpravo je bez něj.
Vlevo je normální pohled, vpravo je pohled bez označení.

Přesměrování na dokončení průzkumu

Někdy je užitečné, aby se osoba, která se účastní průzkumu, po jeho dokončení vrátila na webové stránky vaší společnosti nebo na zcela jinou stránku. Tato funkce (Přesměrování při vyplňování průzkumu) je nyní k dispozici také v tarifu Enterprise.

HIPAA/PHI (chráněné zdravotní informace)

Naše účty plánu Enterprise lze přizpůsobit požadavkům HIPAA. HIPAA (Health Insurance Portability and Accountability Act) je legislativa Spojených států amerických, která stanovuje ochranu osobních údajů a bezpečnostní ustanovení pro ochranu lékařských informací. Pokud byl váš účet povolen pro HIPAA, můžete si být jisti, že vaše lékařské údaje jsou chráněny a v bezpečí!

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština