Чому SurveyRock для ваших потреб в онлайн-опитуваннях?

Логотип SurveyRock

Ви коли-небудь замислювалися над тим, які кроки необхідно зробити для розширення вашого бізнесу?

Хочете краще розуміти своїх клієнтів та замовників?

Хочете знати, чого вони хочуть від вашого бізнесу і чого очікують?

У SurveyRock ми пропонуємо прості та ефективні рішення для всіх ваших потреб в опитуваннях. Ось кілька причин чому.

Надійні та індивідуальні дослідження ринку

SurveyRock надає своїм користувачам можливість створювати багатоцільові опитування, які допоможуть вашому бізнесу розширюватися і конкурувати на ринку. Ми надаємо вам таку можливість:

 • Створюйте опитування з питаннями будь-якою міжнародною мовою; розширюйте свою ринкову базу.
 • Вибирайте з широкого спектру стилів запитань, щоб забезпечити відповідний зворотній зв'язок.
 • Створюйте необмежену кількість дизайнів опитувань, щоб мати змогу налаштовувати вміст і відповідати фірмовому стилю вашої компанії.
 • Краще розуміти та знати своїх клієнтів; розробляти ефективні маркетингові методи та стратегії управління продажами.
 • Заощаджуйте на всіх непотрібних витратах на друк, доставку та складання.
 • Заощаджуйте на витратах на наймання додаткового персоналу для аналізу маркетингових досліджень.

Створіть власну тему

Як люди, ми зазвичай реагуємо лише на те, що нас цікавить, тобто на те, що здається нам красивим або приваблює наші очі.

Як бізнес, ваші клієнти з більшою ймовірністю відповідатимуть на опитувальники, які є барвистими, мають гарний дизайн, презентацію та тематику. З маркетингової точки зору також корисно демонструвати вашим (потенційним) клієнтам єдиний дизайн або брендинг.

Опитувальники, що надаються SurveyRock, поставляються з попередньо визначеними темами (для базових користувачів) та індивідуальними темами (для преміум-користувачів). Це гарантує, що ваша цільова аудиторія відповість на ваші опитування, а не відкине їх як "просто ще одну анкету".

Переглянути індивідуальні результати

Результати опитування складаються із загального звіту про реакцію ринку та індивідуальних відповідей. Аналіз індивідуальних відповідей є обов'язковим для вашого бізнесу. Як кажуть, "диявол ховається в деталях". Вони визначають індивідуальні фактори (такі як стиль життя, мода, хобі тощо) або просто конкретні відповіді, які впливають на реакцію вашого покупця/клієнта, а не загальні макроекономічні фактори, що визначають загальну кон'юнктуру ринку.

Преміум-пакет SurveyRock дозволяє розбивати загальний підсумок відповідей на відповіді окремих респондентів. Це дозволить вам зробити ваш продукт більш клієнтоорієнтованим, визначити мікроекономічні фактори попиту (для прийняття рішень щодо ціноутворення) і розробити індивідуальні стимули для клієнтів та їхні уподобання щодо купівлі.

Створіть власну цільову аудиторію

Можливо, ви не хочете, щоб ваша анкета була призначена для широкого загалу. Деякі малі підприємства спочатку хочуть отримати відгуки від місцевого або районного ринку. Можливо, ваш бізнес розробив прототип для тестування, або ви хочете спочатку заснувати домашню індустрію, перш ніж виходити на міжнародну аудиторію.

SurveyRock поважає вашу конфіденційність і потребу в цільових відповідях. Ми пропонуємо вам унікальне посилання на ваш власний опитувальник, яке ви можете поширювати серед вашої власної аудиторії, обраних осіб або просто опублікувати його у своєму акаунті в Facebook або Twitter для отримання більш широкої відповіді.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з розділ функцій на нашому сайті.

Коментарі

 • Karol
  November 15, 2014 на 10:55 pm

  Мені дуже сподобалася стаття, додала її в обране.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська