14 речей, які ви повинні знати про своїх клієнтів та потенційних клієнтів

14_Опитування_Клієнтів

Infusionsoft склала корисний список 7 речей, які ви повинні знати про своїх клієнтів:

1. Їхнє ім'я. Ніщо не промовляє до людини швидше, ніж її ім'я. Використовуйте його, щоб побудувати свої відносини з клієнтом.

2. Що вони придбали. Якщо ви знаєте, що ваші клієнти купували в минулому, ви добре уявляєте, що вони будуть купувати знову. (І не витрачатимете свій час на просування продуктів, які їх мало або зовсім не цікавлять).

3. Як часто вони купують. Люди, які купують у вас рідко, можуть потребувати додаткового заохочення... більше маркетингу. У той час як постійні клієнти можуть не потребувати додаткових рекламних акцій, але можуть отримати вигоду від інформаційної розсилки або купона.

4. Скільки вони витрачають (в середньому). Навіщо витрачати дорогоцінний час на презентацію продуктів, які вони не можуть собі дозволити? Це може збентежити клієнта, продемонструвати відсутність вашої особистої зацікавленості та призвести до втрати інтересу.

5. Останній раз, коли вони купували. Чи втрачали ви клієнта, навіть не підозрюючи про це? Хто все ще лояльний? Хто заблукав (і його потрібно повернути)?

6. Кожна ваша взаємодія з ними. Документація важлива зі зрозумілих причин. Але можливість "пригадати" попередні розмови дозволить вашому клієнту відчути себе важливим і цінним.

7. Як вони ставляться до вашого бізнесу. Зворотній зв'язок з клієнтами - це найкращий спосіб покращити ваші продукти/послуги, задовольнити потреби клієнтів та залучити більше клієнтів.

Номер 7 у їхньому списку не став несподіванкою: розсилка опитувань клієнтів - це чудовий спосіб отримати необхідний зворотній зв'язок. Щоб дізнатися більше про опитування клієнтів, перегляньте наш Коли проводити опитування клієнтів і Десять причин надсилати опитування клієнтів пости.

Infusionsoft також склав список "7 речей, які ви обов'язково повинні знати про своїх потенційних клієнтів", який можна легко скласти за допомогою простого онлайн-опитування клієнтів:

1. Вік. Все, що ви говорите і пишете, включаючи сленг, алюзії, складність слів і теми, має бути адаптоване до віку.

2. Стать. Незважаючи на подвійні ролі, які зазвичай виконують чоловіки та жінки, більшість людей можна сегментувати (і продавати їм) на основі гендерних інтересів чи потреб.

3. Місцезнаходження. Цінності та культура мають тенденцію змінюватися залежно від демографічних особливостей. Чітке розуміння регіональних відмінностей покращить ефективність ваших цільових повідомлень.

4. Рівень освіти. Так само, як і відповідність віку, рівень освіти має визначати, як ви звертаєтеся до своїх потенційних клієнтів і які переваги вони знайдуть у вашому продукті чи послузі.

5. Дохід. Потреби та бажання різних соціальних класів повинні бути орієнтиром для вибору продуктів та послуг, які ви повинні їм продавати.

6. Сімейний стан. Цінності, потреби та бажання одружених людей значно відрізняються від цінностей, потреб та бажань неодружених. Маркетинг сімейних повідомлень для самотніх людей (і навпаки) може призвести до того, що ви втратите угоду.

7. Що не дає їм спати ночами. Це найважливіше. Ви повинні знати страхи, тривоги, занепокоєння, хвилювання, надії та мрії вашого потенційного клієнта. Коли ви знаєте, що відбувається в голові вашого потенційного клієнта, ви можете увійти в нього, поговорити з ним і побудувати відносини, які приведуть вас до клієнта.

Завдяки цікавій підказці під номером 7 "Що не дає їм спати ночами?", потенційні відповіді на подібне запитання неможливо навіть уявити. Коли ви складаєте подібні запитання для опитування, вам слід перерахувати кілька варіантів відповідей (фінанси, сім'я, здоров'я тощо) і запропонувати можливість "вибрати всі варіанти", а також варіант "інше". Коли ви включаєте варіант "інше", ви можете збирати відповіді у довільній формі, щоб отримати додаткову інформацію про ваших клієнтів. Швидше за все, вони поділяться відповідями, які ви навіть не розглядали.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська