Новий веб-сайт

Я впевнений, що багато хто з вас помітив, що кілька днів тому ми запустили нову версію нашого сайту (www.surveyrock.com). У нас було кілька причин для цього. Перш за все, мені не подобалася попередня версія! Ми створили її дуже швидко, щоб встигнути запустити SurveyRock і передати його в руки наших клієнтів. Для нас було важливіше, щоб у нас був безперебійно працюючий сайт з функціоналом, необхідним для створення опитувань, а не просто красива домашня сторінка.

Однак тепер, коли SurveyRock працює вже майже 3 місяці, настав час оновити зовнішній вигляд і вміст сайту. У нас було кілька цілей, яких потрібно було досягти: Сайт повинен виглядати приємно, сучасно і професійно. Він повинен був чітко пояснювати, які функції та можливості ми можемо вам запропонувати, і, найголовніше, показувати приголомшливу цінність, яку ви отримуєте з Преміум-планом. Нічого з цього не було зроблено дуже добре на оригінальній домашній сторінці.

Я також хотів мати простий спосіб спілкування з нашими клієнтами та будь-ким іншим, хто зацікавлений у створенні онлайн-опитувань. Ось чому народився цей блог. Ми сподіваємося, що він стане форумом, на якому ви дізнаєтеся про нові функції, зміни на сайті, поради та підказки, а також про все інше, що допоможе вам ефективно використовувати SurveyRock. Якщо ми можемо чимось допомогти вам або поліпшити наші послуги, будь ласка, просто дайте нам знати!

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська