Yeni Web Sitesi

Eminim birçoğunuzun fark ettiği gibi, birkaç gün önce web sitemizin (www.surveyrock.com) yeni bir versiyonunu yayına aldık. Bunu yapmak için birkaç nedenimiz vardı. Birincisi ve en önemlisi, orijinal versiyonu beğenmemiştim! SurveyRock'ı piyasaya sürebilmek ve müşterilerimize ulaştırabilmek için çok hızlı bir şekilde bir araya getirdik. Bizim için güzel bir ana sayfadan ziyade anket oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz işlevselliğe sahip sorunsuz çalışan bir siteye sahip olmak daha önemliydi.

Ancak SurveyRock yaklaşık 3 aydır faaliyette olduğuna göre, sitenin görünümünü, hissini ve içeriğini yenilemenin zamanı gelmişti. Karşılanması gereken birkaç hedefimiz vardı: Güzel, modern ve profesyonel görünmesi gerekiyordu. Size hangi özellikleri ve işlevleri sunabileceğimizi net bir şekilde açıklamalı ve en önemlisi Premium plan ile elde ettiğiniz müthiş değeri göstermeliydi. Orijinal ana sayfada bunların hiçbiri çok iyi yapılmamıştı.

Ayrıca müşterilerimizle ve çevrimiçi bir anket oluşturmakla ilgilenen herkesle iletişim kurmanın kolay bir yolunu istedim. İşte bu yüzden bu blog doğdu. Umudumuz, bunun yeni özellikler, sitedeki değişiklikler, ipuçları ve püf noktaları ve SurveyRock'u etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak aklımıza gelebilecek her şey hakkında sizi bilgilendirmek için bir forum olmasıdır. Size yardımcı olabileceğimiz veya hizmetlerimizi geliştirebileceğimiz herhangi bir şey varsa, lütfen bize bildirin!

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe