Anketler Küreselleşmenin Keyfini Çıkarmanıza Nasıl Yardımcı Olabilir?

Günümüzün teknolojik ilerleme ve teknoloji meraklısı trendler dünyasında, giderek daha fazla insan işletmeler ve ürünleri/hizmetleri hakkında bilgi almak için internete başvuruyor. Yakın zamanda yapılan bir ankete göre, insanların 56%'sinden fazlası uygun, küresel olarak erişilebilir bir web sitesine sahip olmayan bir işletmeye güvenmediklerini söyledi.

Bu istatistikler, işletmenizin hayatta kalmasını ve gelişmesini istiyorsanız küresel bir düzeye ulaşma ihtiyacını yinelemektedir. Bunun için dünyanın her ülkesinde ofis ve şube açmanız gerekmiyor. Küçük ölçekli bir işletme bile baskın bir çevrimiçi varlık, etkili çevrimiçi pazarlama stratejileri ve yenilikçi araştırma ve anket teknikleri.

KÜRESELLEŞME

Küreselleşmeye devam ederken, yeni bir bölgeye veya ürün hattına girmeden önce uygun pazar araştırmaları ve anketler yapmak önemlidir. Bu, pazar segmentine/izleyici kitlesine özel pazarlama yöntemleri uygulayabilmenizi ve mevcut müşterilerinizden ve müşterilerinizden geri bildirim alabilmenizi ve ne istediklerini bilmenizi sağlar.

Benzer şekilde, çalışan memnuniyeti anketleri, çalışanlarınızın işletmenizden ne beklediğini, onlara nasıl davranıldığını ve ekibinizi daha iyi yönetmek ve çalışan şikayetlerini etkili bir şekilde çözmek için neler yapabileceğinizi bilmek açısından hayati önem taşır. Bu, işletme yönetimini kolaylaştırır.

Diğer bazı anket türleri de işinizi küresel düzeyde kurmanız için çok önemlidir. Bir başka araştırma, 2014 yılında Web'den etkilenen satışların $1.409 trilyon. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin bu pastadan pay alabilmesi için etkili online pazarlama ve anketler şart.

SurveyRock etkili çevrimiçi anketlerin önemini ve bunun işinizin büyümesi ve küresel genişlemeniz açısından önemini kabul etmektedir. Dünya çapında 180'den fazla ülkede kullanılmakta olan anketler sayesinde artık dünyadaki tüm pazar segmentlerine erişebilir ve çok çeşitli müşterilere ulaşabilirsiniz. Bu, gelirinizi katlanarak artırabilir ve tüm dünyaya yayılan bir müşteri tabanı oluşturabilir.

Şunları yapabileceksiniz Tasarım Kendi anketinizi oluşturun ve özelleştirilmiş bir URL kullanarak herhangi bir hedef pazara ve kitleye dağıtın. Bu sadece müşteri beklentilerinizi anlamanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda bireylerin istihdam edilebilirliğini ve bağışçılarınızın ve finans kurumlarının işletmenize finansman sağlama konusundaki güvenilirliğini (ve istekliliğini) değerlendirmenize de yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi anketler açısından küreselleşmenin bir diğer önemli yönü de anlama kolaylığıdır. Küresel düşündükçe ve dünyanın her yerinden müşterilerle etkileşime geçtikçe, iletişim, kültür ve dil bir engel olabilir.

Bu sorunun üstesinden gelmek için basit bir çözüm, aşağıdakilerden yararlanmak olacaktır DİL anketleriniz için mevcut seçenek. Anketleri istediğiniz dilde tasarlayabilir ve dağıtabilirsiniz. Bu teknik, her ülkeden çevrimiçi çalışmak üzere serbest yazarları işe alan küçük ölçekli bir yazı şirketi için özellikle yararlıdır, ancak bunlarla sınırlı değildir. Örneğin, büyük, çok uluslu şirketlerden bağış ve yardım isteyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş tarafından da kullanılabilir.

İşletmenizin küreselleşme ve ölçek ekonomilerinden nasıl yararlanabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin SurveyRock.

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe