Dlaczego SurveyRock dla Twoich potrzeb ankiet online?

Logo SurveyRock

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad krokami, które należy podjąć, aby rozwinąć swój biznes?

Czy chcesz lepiej zrozumieć swoich klientów i kontrahentów?

Chcesz wiedzieć czego chcą od Twojej firmy i czego oczekują?

W SurveyRock zapewniamy proste i skuteczne rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie ankiet. Oto kilka powodów dlaczego.

Wiarygodne i dostosowane do potrzeb klienta badania rynku

SurveyRock zapewnia swoim użytkownikom możliwość tworzenia wielofunkcyjnych kwestionariuszy, które pomogą Twojej firmie rozwijać się i konkurować na rynku. Dajemy Ci możliwość:

 • Zaprojektuj ankiety z pytaniami w dowolnym języku międzynarodowym, poszerzając tym samym swoją bazę rynkową.
 • Wybierz z szerokiej gamy stylów zadawania pytań, aby zapewnić odpowiednią informację zwrotną.
 • Twórz nieograniczoną liczbę wzorów ankiet, aby móc dostosować ich treść do brandingu Twojej firmy.
 • Zrozumieć i poznać lepiej swoich klientów; opracować skuteczne techniki marketingowe i strategie zarządzania sprzedażą.
 • Oszczędzaj na wszystkich niepotrzebnych kosztach druku, dostawy i kompilacji.
 • Oszczędność na kosztach zatrudnienia dodatkowych pracowników do analizy badań rynkowych.

Stwórz swój własny motyw

Jako istoty ludzkie, zazwyczaj reagujemy tylko na coś, co jest dla nas interesujące, czyli coś, co wydaje się piękne lub wygląda atrakcyjnie dla naszych oczu.

Jako firma, Twoi klienci chętniej odpowiedzą na kwestionariusze ankiet, które są kolorowe, mają dobry projekt, prezentację i temat. Jest to również pomocne z perspektywy marketingowej, aby pokazać spójny projekt lub branding swoim (potencjalnym) klientom.

Kwestionariusze ankiet dostarczane przez SurveyRock posiadają predefiniowane opcje tematyczne (dla użytkowników podstawowych) oraz opcje tematyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb (dla użytkowników premium). Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoja grupa docelowa odpowie na Twoje kwestionariusze ankietowe i nie odrzuci ich jako "tylko kolejny kwestionariusz".

Zobacz wyniki indywidualne

Wyniki Twojej ankiety składają się z ogólnego podsumowania odpowiedzi rynkowych oraz odpowiedzi indywidualnych. Analiza indywidualnych odpowiedzi jest niezbędna dla Twojego biznesu. "Diabeł tkwi w szczegółach", jak to mówią. Określają one indywidualne czynniki (takie jak styl życia, moda, hobby itp.) lub po prostu konkretne odpowiedzi, które wpływają na reakcję Twojego klienta/klienta, a nie ogólne czynniki makroekonomiczne, które rządzą ogólnymi warunkami rynkowymi.

Pakiet SurveyRock premium zapewnia rozbicie ogólnego podsumowania odpowiedzi na odpowiedzi poszczególnych osób. Pozwoli Ci to na lepsze ukierunkowanie produktu na klienta, określenie mikroekonomicznych czynników popytu (dla decyzji cenowych) oraz opracowanie indywidualnych bodźców i preferencji zakupowych klientów.

Stwórz swoją własną grupę docelową

Być może nie chcesz, aby kwestionariusz był przeznaczony dla ogółu społeczeństwa. Niektóre małe firmy chcą najpierw uzyskać informacje zwrotne od rynku lokalnego lub okręgowego. Twoja firma może mieć opracowany prototyp do testowania lub chcesz najpierw ustanowić przemysł domowy, zanim przejdziesz do międzynarodowej publiczności.

SurveyRock szanuje Twoją prywatność i potrzebę ukierunkowanych odpowiedzi. Oferujemy Ci unikalny link do Twojego własnego kwestionariusza ankiety, który możesz rozdać wybranym osobom lub opublikować na swoim koncie na Facebooku lub Twitterze, aby uzyskać bardziej ogólny odzew.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z sekcja funkcji na naszej stronie internetowej.

Uwagi

 • Karol
  November 15, 2014 w 10:55 pm

  Naprawdę podobał mi się ten artykuł, dodałam go do ulubionych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski