Nowa strona internetowa

Jak zapewne wielu z Was zauważyło, kilka dni temu uruchomiliśmy nową wersję naszej strony internetowej (www.surveyrock.com). Mieliśmy kilka powodów, aby to zrobić. Po pierwsze i najważniejsze, nie podobała mi się pierwotna wersja! Stworzyliśmy ją bardzo szybko, aby móc uruchomić SurveyRock i oddać go w ręce naszych klientów. Ważniejsze było dla nas, aby strona działała płynnie i posiadała funkcjonalność potrzebną do tworzenia ankiet, niż ładna strona główna.

Jednak teraz, gdy SurveyRock działa już od prawie 3 miesięcy, nadszedł czas na unowocześnienie wyglądu i zawartości strony. Mieliśmy kilka celów, które należało spełnić: Musiała wyglądać ładnie, nowocześnie i profesjonalnie. Musiała jasno wyjaśniać, jakie cechy i funkcjonalności możemy Ci zaoferować oraz, co najważniejsze, pokazywać niesamowitą wartość, jaką otrzymujesz z planem Premium. Żadna z tych rzeczy nie była zrobiona bardzo dobrze z oryginalną stroną główną.

Chciałem również w łatwy sposób komunikować się z naszymi klientami i wszystkimi innymi osobami zainteresowanymi tworzeniem ankiet online. Dlatego właśnie narodził się ten blog. Mamy nadzieję, że będzie to forum, na którym będziemy informować Cię o nowych funkcjach, zmianach na stronie, wskazówkach i trikach oraz o wszystkim innym, co pomoże Ci efektywnie korzystać z SurveyRock. Jeśli jest coś, co możemy zrobić, aby Ci pomóc lub ulepszyć nasze usługi, prosimy po prostu daj nam znać!

Uwagi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski