Jak ankiety mogą pomóc Ci cieszyć się globalizacją

W dzisiejszym świecie postępu technologicznego i trendów tech-savvy, coraz więcej osób zwraca się do Internetu w poszukiwaniu informacji na temat firm i ich produktów/usług. Według ostatnich badań, więcej niż 56% osób powiedzieli, że nie ufają firmom, które nie mają odpowiedniej, dostępnej na całym świecie strony internetowej.

Statystyki te potwierdzają potrzebę dotarcia do Twojej firmy na poziomie globalnym, jeśli chcesz, aby przetrwała i dobrze się rozwijała. Nie wymaga to koniecznie zakładania biur i oddziałów w każdym kraju na świecie. Nawet mały biznes może osiągnąć globalny status dzięki dominującej obecności w sieci, skutecznym strategiom marketingowym online oraz innowacyjne techniki badawcze i ankietowe.

globalizacja

Podczas globalizacji ważne jest przeprowadzenie odpowiednich badań rynkowych i ankiet przed wejściem na nowe terytorium lub do nowej linii produktów. Gwarantuje to, że można wdrożyć metody marketingowe dostosowane do segmentu rynku/odbiorców i uzyskać informacje zwrotne od obecnych klientów i klientów, a także wiedzieć, czego chcą.

Podobnie, badania satysfakcji pracowników są niezbędne, aby wiedzieć, czego oczekują od firmy pracownicy, jak są traktowani i co można zrobić, aby lepiej zarządzać zespołem i skutecznie rozwiązywać problemy pracowników. Ułatwia to zarządzanie przedsiębiorstwem.

Kilka innych rodzajów badań ma kluczowe znaczenie dla ugruntowania pozycji Twojej firmy na poziomie globalnym. Inne badanie ujawnia, że sprzedaż pod wpływem sieci w 2014 roku osiągnie $1.409 bilionów. Dla małych i średnich firm, aby cieszyć się kawałkiem tego tortu, skuteczny marketing online i badania są koniecznością.

SurveyRock Zdajemy sobie sprawę z wagi efektywnych ankiet online i ich znaczenia dla rozwoju biznesu i globalnej ekspansji. Używane w ponad 180 krajach na całym świecie, możesz teraz uzyskać dostęp do każdego segmentu rynku na świecie i dotrzeć do zróżnicowanej grupy klientów. Może to znacznie zwiększyć Twoje przychody i stworzyć bazę klientów na całym świecie.

Będziesz w stanie projekt własną ankietę i rozprowadzić ją, używając spersonalizowanego adresu URL, do dowolnego rynku docelowego i odbiorców. Pozwoli Ci to nie tylko zrozumieć oczekiwania klientów, ale także pomoże Ci ocenić szanse zatrudnienia poszczególnych osób oraz wiarygodność (i gotowość) Twoich darczyńców i instytucji finansowych do zapewnienia finansowania Twojej działalności.

Innym ważnym aspektem globalizacji, w kontekście ankiet online, jest łatwość zrozumienia. Ponieważ myślisz globalnie i wchodzisz w interakcje z klientami z każdego zakątka świata, komunikacja, kultura i język mogą stanowić barierę.

Prostym rozwiązaniem tego problemu byłoby skorzystanie z język opcja dostępna dla Twoich ankiet. Możesz projektować i rozpowszechniać ankiety w dowolnym języku. Technika ta jest szczególnie przydatna, ale nie tylko, dla małej firmy pisarskiej, która zatrudnia pisarzy freelancerów do pracy online z każdego kraju. Może być również wykorzystywana, na przykład, przez organizację non-profit, która szuka darowizn i pomocy charytatywnej od dużych, międzynarodowych korporacji.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Twoja firma może korzystać z globalizacji i efektu skali, odwiedź stronę SurveyRock.

Uwagi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski