Vairāku atbilžu variantu svars un punkti

Pievienojot svērumus atbilžu variantiem ar vairākiem atbilžu variantiem, varat viegli izveidot aptaujas, viktorīnas vai aptaujas ar punktiem. Piemēram, pirmajā jautājumā pirmā iespēja var būt vērtīga ar diviem punktiem, otrā iespēja - ar vienu punktu, bet pārējās iespējas - bez punktiem. Vai arī uzdodiet viktorīnas dalībniekiem vienkāršu "jā/nē" jautājumu. "Jā" ir vērts 1 punktu, bet "Nē" - 0 punktu. Šī funkcija ir pieejama visos maksas kontos.

Rezultātu kopsumma tiek parādīta atsevišķā rezultātu lapā, kā arī eksportējot datus uz izklājlapu (.xls/.csv) vai SPSS (.sav) failu. Mūsu Uzņēmējdarbība vai Uzņēmums konts īpašnieki var arī parādīt kopējo rezultātu aptaujas respondentam, tiklīdz viņš iesniedz savu aptauju, pievienojot. pateicības lapa.

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai pievienotu punktus jautājumiem ar atbilžu variantiem:

Instrukcijas

Pievienojiet vai rediģējiet jautājumu ar atbilžu variantiem kā parasti.

Izveidot jaunu jautājumu ar vairākiem atbilžu variantiem

Ekrānā Pievienot/rediģēt vairāku atbilžu variantu jautājumu noklikšķiniet uz "Lietojiet svarus?" izvēles rūtiņu, lai katrai izvēles rindai pievienotu svara lauku.

Lai pievienotu svara lauku, noklikšķiniet uz pogas "izmantot svarus".

Pievienojiet jautājumu variantus un jebkuru piemērojamo svaru kā veselus vai decimālskaitļus (piemēram, 2, 3, 1,4, 0,5 utt.). Ja nepieciešams pievienot papildu rindas, vienkārši noklikšķiniet uz "+" pogu apakšā vai noklikšķiniet uz atkritumu urnas ikonas labajā pusē, lai dzēstu rindas. Tālāk dotajā piemērā, ja respondents šim jautājumam izvēlas 1. un 2. iespēju, viņa jautājuma vērtējums būs 3,0 (2 + 1,5).

Pievienojiet svaru katrai izvēles iespējai

Noklikšķiniet uz "Pievienot" apakšā, lai saglabātu savu jautājumu un izvēli.

Dodieties uz Ziņošana -> Individuālas atbildes sadaļu, lai redzētu katra respondenta vērtējumu. Mēs parādām jums Jautājums Punktu skaits, Lapas vērtējums un Kopējais rezultāts.

Skatiet respondenta individuālo jautājumu, lapu un kopējo rezultātu.

Tie paši rezultātu rezultāti, protams, ir redzami arī eksportējot. Šeit ir izklājlapas eksporta piemērs, kurā mēs esam izcēluši Jautājums Punktu skaits, Lapas vērtējums un Kopējais rezultāts.

Izklājlapas eksporta piemērs, kurā redzams respondenta jautājums, lapa un kopējais punktu skaits.

Ir daudz veidu, kā izmantot atsvarus, lai padarītu aptauju interesantāku. Mēs šeit esam izklāstījuši vienu no tiem, taču izmantojiet savu iztēli!

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda