Kāpēc SurveyRock jūsu tiešsaistes aptauju vajadzībām?

SurveyRock logotips

Vai esat kādreiz domājis par pasākumiem, kas jāveic, lai paplašinātu savu uzņēmumu?

Vai vēlaties labāk izprast savus klientus un klientus?

Vēlaties uzzināt, ko viņi vēlas no jūsu uzņēmuma un ko viņi sagaida?

Uzņēmumā SurveyRock mēs piedāvājam vienkāršus un efektīvus risinājumus visām jūsu aptauju vajadzībām. Lūk, daži iemesli, kāpēc.

Uzticamas un pielāgotas tirgus aptaujas

SurveyRock nodrošina lietotājiem iespēju izveidot daudzfunkcionālas anketas, kas palīdz jūsu uzņēmumam paplašināties un konkurēt tirgū. Mēs sniedzam jums iespēju:

 • Izstrādājiet aptaujas ar jautājumiem jebkurā starptautiskajā valodā; paplašiniet savu tirgus bāzi.
 • Lai nodrošinātu atbilstošu atgriezenisko saiti, varat izvēlēties no plaša jautājumu uzdošanas stilu klāsta.
 • Izveidojiet neierobežotu skaitu apsekojumu dizainu, lai varētu pielāgot saturu un pielāgot uzņēmuma zīmolu.
 • labāk izprast un iepazīt savus klientus; izstrādāt efektīvas mārketinga metodes un pārdošanas vadības stratēģijas.
 • Ietaupiet uz visām nevajadzīgām drukāšanas, piegādes un sagatavošanas izmaksām.
 • Ietaupiet uz papildu darbinieku algošanu tirgus apsekojumu analīzei.

Izveidojiet savu tēmu

Mēs kā cilvēki parasti reaģējam tikai uz to, kas mūs interesē, t. i., uz to, kas šķiet skaists vai pievilcīgs mūsu acīm.

Jūsu kā uzņēmuma klienti labprātāk atbildēs uz aptaujas anketām, kas ir krāsainas, ar labu dizainu, noformējumu un tēmu. Arī no mārketinga viedokļa ir noderīgi parādīt saviem (potenciālajiem) klientiem konsekventu dizainu vai zīmolu.

SurveyRock piedāvātās aptaujas anketas ir pieejamas ar iepriekš definētām tēmu opcijām (pamata lietotājiem) un pielāgotām tēmu opcijām (premium lietotājiem). Tas nodrošinās, ka jūsu mērķauditorija atbildēs uz jūsu aptaujas anketām, nevis noraidīs tās kā "kārtējo aptaujas anketu".

Pārskatīt individuālos rezultātus

Aptaujas rezultāti ietver kopējo tirgus atbilžu kopsavilkumu un individuālas atbildes. Individuālo atbilžu analīze ir ļoti svarīga jūsu uzņēmumam. "Velns slēpjas detaļās", kā saka. Tās nosaka individuālos faktorus (piemēram, dzīvesveids, mode, hobiji u. c.) vai vienkārši konkrētas atbildes, kas ietekmē jūsu klienta/pasūtītāja reakciju, nevis vispārējos makroekonomiskos faktorus, kas nosaka vispārējos tirgus apstākļus.

SurveyRock premium pakete nodrošina kopējā atbilžu kopsavilkuma sadalījumu pa indivīdiem. Tas ļaus jums padarīt savu produktu vairāk orientētu uz klientu, noteikt mikroekonomiskos pieprasījuma faktorus (cenu lēmumu pieņemšanai) un izstrādāt individuālus klientu stimulus un pirkšanas preferences.

Izveidojiet savu mērķauditoriju

Iespējams, nevēlaties, lai jūsu anketa būtu paredzēta plašai sabiedrībai. Vairāki mazie uzņēmumi vispirms vēlas saņemt atsauksmes no vietējā vai rajona tirgus. Iespējams, jūsu uzņēmums ir izstrādājis prototipu testēšanai vai arī jūs vēlaties vispirms izveidot mājas nozari, pirms pāriet uz starptautisko auditoriju.

SurveyRock respektē jūsu privātumu un vajadzību pēc mērķtiecīgām atbildēm. Mēs piedāvājam jums unikālu saiti uz savu aptaujas anketu, kuru varat izplatīt savai konkrētai auditorijai, izvēlētiem indivīdiem vai vienkārši publicēt savā Facebook vai Twitter kontā, lai iegūtu vispārīgāku atbildi.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet tīmekļa vietni funkciju sadaļa mūsu tīmekļa vietnē.

Komentāri

 • Karol
  November 15, 2014 pie 10:55 pm

  tiešām mīlēja rakstu pievienots maniem favorītiem.

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda