Jauna tīmekļa vietne

Esmu pārliecināts, ka daudzi no jums jau ir pamanījuši, ka pirms dažām dienām mēs laidām klajā jaunu mūsu vietnes versiju (www.surveyrock.com). Mums tam bija vairāki iemesli. Pirmkārt un galvenokārt, man nepatika sākotnējā versija! Mēs to izveidojām ļoti ātri, lai varētu laist klajā SurveyRock un nodot to mūsu klientiem. Mums bija svarīgāk, lai vietne darbotos raiti un nodrošinātu aptauju izveidei nepieciešamo funkcionalitāti, nevis lai tā būtu skaista sākumlapa.

Tomēr tagad, kad SurveyRock darbojas jau gandrīz trīs mēnešus, bija pienācis laiks atjaunināt vietnes izskatu un saturu. Mums bija vairāki mērķi, kas bija jāizpilda: Tai bija jāizskatās glīti, moderni un profesionāli. Tajā bija skaidri jāizskaidro, kādas funkcijas un funkcionalitāti mēs varam jums piedāvāt, un, kas ir vissvarīgāk, jāparāda lieliskā vērtība, ko jūs saņemat ar Premium plānu. Sākotnējā sākumlapā nekas no tā nebija paveikts ļoti labi.

Es arī vēlējos vienkāršu veidu, kā sazināties ar mūsu klientiem un visiem citiem, kas vēlas izveidot tiešsaistes aptauju. Tāpēc radās šis emuārs. Mēs ceram, ka tas būs forums, kurā jūs informēsim par jaunām funkcijām, izmaiņām vietnē, padomiem un ieteikumiem, kā arī par visu pārējo, kas palīdzēs jums efektīvi izmantot SurveyRock. Ja mēs kādreiz varam jums palīdzēt vai uzlabot mūsu pakalpojumus, lūdzu, vienkārši paziņojiet!

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda