Aptauju digitalizēšana

Digitize_YourSurveys


Tiešsaistes aptaujas padara datu vākšanu un analīzi par vienkāršu un efektīvu procesu.

Priekšrocības tiešsaistes aptaujas vairāk nekā papīra ietver:

Izmaksas: Tiešsaistes aptaujas ir lētākas nekā aptaujas papīra formātā - nav papīra, drukāšanas, pasta, tālruņa vai intervētāja izmaksu.

Ātrums: Tiešsaistes aptaujas piedāvā tūlītēju aptaujas izplatīšanu, un reāllaika rezultātu apkopošana un tabulu veidošana ļauj nekavējoties analizēt aptaujas datus.

Efektivitāte: Tiešsaistes aptaujas atvieglo tās pašas aptaujas atkārtotu veikšanu jebkurā laikā nākotnē - īpaši noderīgi tendenču analīzei.

Anonimitāte: Tiešsaistes aptaujas var piedāvāt aptaujas respondentiem pilnīgu anonimitāti, tādējādi palielinot iespējas iegūt godīgus un atklātus respondentu atbildes.

Rūpīgākas atbildes: Tiešsaistes aptaujas var veikt respondenta izvēlētā vietā un laikā, tādējādi sniedzot viņam iespēju sniegt pārdomātāku atbildi.

Aptaujas loģikas izmantošana: Tiešsaistes aptaujas ļauj Aptaujas loģika jāizmanto. Šī funkcija novērš neskaidrības un apgrūtinājumus, kā arī nodrošina ātrāku apsekojuma veikšanu.

Atbilžu randomizācija: Tiešsaistes aptaujās ir iespējams veikt nejaušus atbilžu variantus, tādējādi samazinot secības novirzi. Ja atbildes uz jautājumiem ar vairākiem atbilžu variantiem tiek izkārtoti nejauši katru reizi, kad jautājums tiek atvērts, tiek novērsti izkropļoti rezultāti, jo respondenti vienmēr noklikšķina uz pirmās izvēles.

Videi draudzīgs: Tiešsaistes aptaujas ir videi draudzīgākas nekā papīra aptaujas, jo tajās netiek izmantots papīrs.

Tomēr papīra formāta aptaujas joprojām ir vērtīgas, un tās nevajadzētu noniecināt. Ja dažiem respondentiem ir nepieciešamas papīra metodes, var apvienot tiešsaistes un bezsaistes datu vākšanas metodes. Datus no tiem, kurus var uzrunāt tikai pa pastu, personīgi vai pa tālruni, var ievadīt manuāli, lai visi jūsu aptaujas rezultāti tiktu apkopoti, pārskatīti un analizēti kopā.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda