14 lietas, kas jums jāzina par saviem klientiem un potenciālajiem klientiem

14_Customer_Survey

Infusionsoft ir izveidojis noderīgu sarakstu ar 7 lietām, kas jums jāzina par saviem klientiem:

1. Viņu vārds. Nekas tā neuzrunā cilvēku kā viņa vārds. Izmantojiet to, lai veidotu attiecības ar klientu.

2. Ko viņi ir iegādājušies. Ja jūs zināt, ko jūsu klienti pirka iepriekš, jums ir labs priekšstats par to, ko viņi pirks atkal. (Un netērēsiet savu laiku, lai reklamētu produktus, par kuriem nav intereses.)

3. Cik bieži viņi pērk. Personām, kas no jums pērk reti, var būt nepieciešams papildu pamudinājums... vairāk mārketinga. Savukārt pastāvīgajiem klientiem var nebūt nepieciešami papildu pārdošanas piedāvājumi, bet viņi var gūt labumu no biļetena vai kupona.

4. Cik daudz viņi tērē (vidēji). Kāpēc tērēt dārgo laiku, lai klientiem piedāvātu produktus, kurus viņi nevar atļauties? Tas var mulsināt jūsu klientu, liecina par jūsu personīgās ieinteresētības trūkumu un var izraisīt klientu intereses zudumu.

5. Pēdējā iegādes reize. Vai esat zaudējis klientu, pat nenojaušot par to? Kurš joprojām ir lojāls? Kurš ir novirzījies (un ir jāatgriež)?

6. Katra mijiedarbība, ko esat ar viņiem veicis. Dokumentācija ir svarīga acīmredzamu iemeslu dēļ. Taču spēja "atsaukt atmiņā" iepriekšējās sarunas liks klientam justies nozīmīgam un novērtētam.

7. Kā viņi jūtas par jūsu uzņēmumu. Atsauksmes no klientiem ir labākais veids, kā uzlabot savus produktus/pakalpojumus, apmierināt klientu vajadzības un piesaistīt vairāk klientu.

Saraksta 7. numurs nav pārsteigums - klientu aptauju sūtīšana ir lielisks veids, kā iegūt vajadzīgo atgriezenisko saiti. Lai uzzinātu vairāk par klientu aptaujām, skatiet mūsu Kad veikt klientu aptaujas un Desmit iemesli, kāpēc sūtīt klientu aptaujas amati.

Infusionsoft arī apkopoja 7 lietas, kas jums noteikti jāzina par jūsu potenciālajiem klientiem, un visas šīs lietas var viegli apkopot, izmantojot vienkāršu tiešsaistes klientu aptauju:

1. Vecums. Viss, ko jūs sakāt un rakstāt, tostarp žargons, mājieni, vārdu grūtības un tēmas, ir jāpielāgo atbilstoši vecumam.

2. Dzimums. Neraugoties uz to, ka vīrieši un sievietes parasti pilda divas lomas, lielāko daļu cilvēku var segmentēt (un pārdot), pamatojoties uz dzimuma interesēm vai vajadzībām.

3. Atrašanās vieta. Vērtībām un kultūrai ir tendence atšķirties atkarībā no demogrāfiskās situācijas. Skaidra izpratne par reģionālajām atšķirībām uzlabos jūsu mērķtiecīgos vēstījumus.

4. Izglītības līmenis. Līdzīgi kā vecuma atbilstība, arī izglītības līmenim jānosaka, kā jūs uzrunāsiet savus potenciālos klientus un kādas priekšrocības viņi atradīs jūsu produktā vai pakalpojumā.

5. Ienākumi. Viena sociālā slāņa vajadzībām un vēlmēm vajadzētu būt orientējošam rādītājam, kādus produktus un pakalpojumus viņiem vajadzētu pārdot.

6. Ģimenes stāvoklis. Precētu cilvēku vērtības, vajadzības un vēlmes ievērojami atšķiras no neprecētu cilvēku vērtībām, vajadzībām un vēlmēm. Pārdodot ģimenes ziņojumus neprecētām personām (un otrādi), jūs varat zaudēt darījumu.

7. Kas viņiem naktī neļauj gulēt. Tas ir vissvarīgākais. Jums ir jāzina jūsu potenciālā klienta bailes, bažas, satraukums, uztraukums, cerības un sapņi. Kad jūs zināt, kāda saruna notiek jūsu potenciālā klienta galvā, jūs varat tajā ienākt, uzrunāt to un veidot attiecības, kas noved pie klienta.

Ar interesanto 7. padomu "Kas viņiem neļauj gulēt naktī?", potenciālās atbildes uz šādu jautājumu pat nevar iedomāties. Sastādot līdzīgus aptaujas jautājumus, jums vajadzētu uzskaitīt dažas atbilžu iespējas (finanses, ģimene, veselība utt.) un piedāvāt iespēju "izvēlēties visu, kas attiecas", kā arī iespēju "cits". Iekļaujot iespēju "cits", jūs varat apkopot atvērtas atbildes, lai iegūtu papildu informāciju par saviem klientiem. Visticamāk, viņi dalīsies ar atbildēm, par kurām jūs pat nebijāt domājis.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda