Nauja svetainė

Esu tikras, kad daugelis iš jūsų pastebėjo, kad prieš kelias dienas paleidome naują savo svetainės versiją (www.surveyrock.com). Tai daryti mus paskatino kelios priežastys. Visų pirma, man nepatiko pirminė versija! Ją sukūrėme labai greitai, kad galėtume paleisti "SurveyRock" ir perduoti ją į rankas savo klientams. Mums buvo svarbiau turėti sklandžiai veikiančią svetainę su apklausoms kurti reikalingomis funkcijomis, o ne gražų pagrindinį puslapį.

Tačiau dabar, kai "SurveyRock" veikia jau beveik 3 mėnesius, atėjo laikas atnaujinti svetainės išvaizdą ir turinį. Turėjome keletą tikslų, kuriuos reikėjo įgyvendinti: Ji turėjo atrodyti gražiai, moderniai ir profesionaliai. Reikėjo aiškiai paaiškinti, kokias funkcijas ir ypatybes galime jums pasiūlyti, ir, svarbiausia, parodyti puikią vertę, kurią gaunate su "Premium" planu. Pirminiame pagrindiniame puslapyje nieko iš to nebuvo padaryta labai gerai.

Taip pat norėjau, kad būtų lengva bendrauti su mūsų klientais ir visais kitais asmenimis, norinčiais sukurti internetinę apklausą. Todėl atsirado šis tinklaraštis. Tikimės, kad tai bus forumas, kuriame jums pranešime apie naujas funkcijas, svetainės pakeitimus, patarimus ir gudrybes bei visa kita, kas padės efektyviai naudotis "SurveyRock". Jei kada nors galėtume kuo nors jums padėti arba pagerinti savo paslaugas, tiesiog praneškite!

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba