Kodėl "SurveyRock" jūsų internetinės apklausos poreikiams?

SurveyRock logotipas

Ar kada nors galvojote apie veiksmus, kurių reikia imtis norint išplėsti verslą?

Ar norite geriau suprasti savo klientus ir užsakovus?

Norite sužinoti, ko jie nori iš jūsų verslo ir ko tikisi?

"SurveyRock" teikiame paprastus ir veiksmingus sprendimus visiems jūsų apklausų poreikiams. Štai kelios priežastys, kodėl.

Patikimi ir individualūs rinkos tyrimai

"SurveyRock" suteikia naudotojams galimybę kurti įvairios paskirties klausimynus, kurie padės jūsų verslui plėstis ir konkuruoti rinkoje. Suteikiame jums galimybę:

 • Kurkite apklausas su klausimais bet kuria tarptautine kalba ir išplėskite savo rinkos bazę.
 • Galite rinktis iš įvairių klausinėjimo stilių, kad užtikrintumėte tinkamą grįžtamąjį ryšį.
 • Sukurkite neribotą skaičių apklausų dizainų; kad galėtumėte pritaikyti turinį ir pritaikyti savo įmonės prekės ženklą.
 • geriau suprasti ir pažinti savo klientus, kurti veiksmingus rinkodaros metodus ir pardavimų valdymo strategijas.
 • Sutaupykite visas nereikalingas spausdinimo, pristatymo ir rengimo išlaidas.
 • Sutaupysite papildomų darbuotojų samdymo išlaidų rinkos tyrimų analizei atlikti.

Sukurkite savo temą

Mes, žmonės, paprastai reaguojame tik į tai, kas mus domina, t. y. į tai, kas atrodo gražu ar patrauklu mūsų akims.

Jūsų, kaip verslo įmonės, klientai dažniau atsakys į apklausos anketas, kurios yra spalvingos, turi gerą dizainą, pateikimą ir temą. Rinkodaros požiūriu taip pat naudinga savo (potencialiems) klientams parodyti nuoseklų dizainą ar prekės ženklą.

"SurveyRock" teikiamos apklausų anketos turi iš anksto nustatytas temų parinktis (pagrindiniams naudotojams) ir pritaikytas temų parinktis (aukščiausios kokybės naudotojams). Tai užtikrins, kad jūsų tikslinė auditorija reaguos į jūsų apklausos klausimynus ir neatmes jų kaip "dar vieno klausimyno".

Peržiūrėti individualius rezultatus

Apklausos rezultatus sudaro bendra rinkos atsakymų suvestinė ir individualūs atsakymai. Individualių atsakymų analizė yra būtina jūsų verslui. Kaip sakoma, "velnias slypi detalėse". Jomis nustatomi individualūs veiksniai (pavyzdžiui, gyvenimo būdas, mada, pomėgiai ir t. t.) arba tiesiog konkretūs atsakymai, kurie daro įtaką jūsų kliento / kliento reakcijai, o ne bendri makroekonominiai veiksniai, lemiantys bendras rinkos sąlygas.

"SurveyRock Premium" paketas suteikia galimybę suskirstyti bendrą atsakymų suvestinę pagal atskirus asmenis. Tai leis jums labiau orientuotis į klientą, nustatyti mikroekonominius paklausos veiksnius (kainodaros sprendimams) ir nustatyti individualias klientų paskatas bei pirkimo pageidavimus.

Sukurkite savo tikslinę auditoriją

Galbūt nenorite, kad jūsų klausimynas būtų skirtas plačiajai visuomenei. Kelios mažos įmonės pirmiausia nori gauti vietos arba rajono rinkos atsiliepimus. Galbūt jūsų verslas sukūrė prototipą bandymams arba pirmiausia norite sukurti namų pramonę, o tik po to pereiti prie tarptautinės auditorijos.

"SurveyRock" gerbia jūsų privatumą ir tikslinių atsakymų poreikį. Siūlome unikalią nuorodą į savo apklausos klausimyną, kurį galite išplatinti savo konkrečiai auditorijai, pasirinktiems asmenims arba tiesiog paskelbti savo "Facebook" ar "Twitter" paskyroje, kad gautumėte bendresnį atsakymą.

Jei norite gauti daugiau informacijos, apsilankykite funkcijų skyrius mūsų svetainėje.

Komentarai

 • Karol
  November 15, 2014 prie 10:55 pm

  tikrai patiko straipsnis pridėta prie mano mėgstamiausių.

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba