Kelių pasirinkimų svoriai ir balai

Pridėdami svorius prie kelių pasirinkimų klausimų parinkčių, galite labai lengvai kurti įvertintas apklausas, viktorinas ar apklausas. Pavyzdžiui, pirmajame klausime pirmoji parinktis gali būti vertinama dviem balais, antroji - vienu balu, o kitos parinktys - niekuo. Arba užduokite viktorinos dalyviams paprastą "taip" / "ne" klausimą. Atsakymas "Taip" vertas 1 taško, o "Ne" - 0 taškų. Ši funkcija prieinama visose mokamose paskyrose.

Bendra rezultatų suma rodoma atskirų rezultatų puslapyje ir eksportuojant duomenis į skaičiuoklę (.xls/.csv) arba SPSS (.sav) failą. Mūsų Verslas arba Įmonė paskyra turėtojai taip pat gali parodyti bendrą balų skaičių apklausos respondentui, kai tik jis pateikia savo apklausą, pridėdami padėkos puslapis.

Atlikite šiuos veiksmus, kad pridėtumėte balus prie klausimų su keliais atsakymų variantais:

Instrukcijos

Pridėkite arba redaguokite klausimą su keliais atsakymų variantais kaip įprastai.

Sukurti naują klausimą su keliais atsakymų variantais

Ekrane "Pridėti / redaguoti kelių atsakymų variantų klausimą" spustelėkite "Naudoti svarmenis?" žymimąjį langelį, kad prie kiekvienos pasirinkimo eilutės būtų pridėtas svorio laukas.

Spustelėkite mygtuką "naudoti svorius", kad pridėtumėte svorio lauką

Įrašykite savo klausimų variantus ir bet kokį taikomą svorį sveikais arba dešimtainiais skaičiais (pvz., 2, 3, 1,4, 0,5 ir t. t.). Jei reikia pridėti papildomų eilučių, tiesiog spustelėkite "+" mygtuką apačioje arba spustelėkite šiukšliadėžės piktogramą dešinėje, kad ištrintumėte eilutes. Toliau pateiktame pavyzdyje, jei respondentas pasirinko 1 ir 2 šio klausimo variantus, jo klausimo įvertinimas bus 3,0 (2 + 1,5).

Pridėkite svorius prie kiekvienos pasirinkimo galimybės

Spustelėkite "Pridėti" apačioje, kad išsaugotumėte savo klausimą ir pasirinkimus.

Eikite į Pranešimų teikimas -> Individualūs atsakymai skiltis, kad pamatytumėte kiekvieno respondento balus. Mes jums parodysime Klausimo balas, Puslapio rezultatas ir Bendras rezultatas.

Žr. respondento atskirą klausimą, puslapį ir bendrą rezultatą.

Tie patys rezultatai matomi ir eksportuojant. Čia pateikiamas skaičiuoklės eksporto pavyzdys, kuriame paryškinome Klausimo balas, Puslapio rezultatas ir Bendras rezultatas.

Skaičiuoklės eksporto pavyzdys, kuriame rodomi respondento klausimo, puslapio ir bendri balai.

Apklausą galima paįvairinti įvairiais svarmenimis. Vieną iš jų pateikėme čia, tačiau pasitelkite savo vaizduotę!

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba