Internetinių apklausų grupės

Vienas iš iššūkių, susijusių su veiksmingu rinkos tyrimu, yra rasti atsitiktinę respondentų imtį apklausai atlikti. Kai reikia patikrinti reklamos veiksmingumą, atlikti prekės ženklų palyginimo tyrimą ar įvertinti svetainės patogumą, internetinių apklausų grupės yra naudinga priemonė, padedanti parengti tvirtesnius verslo argumentus remiantis tinkamais duomenimis.

Internetinės apklausos skydeliai

Naudodamiesi internetinių apklausų grupės paslaugų teikėjų paslaugomis galite lengvai pasiekti atrinktą auditoriją ir gauti išsamių įžvalgų bei naudingų duomenų. Apklausų grupių paslaugų teikėjai leidžia lengvai atlikti individualizuotus tyrimus, reikalingus naujoms rinkodaros kampanijoms išbandyti tikslioje tikslinėje grupėje arba naujoms produktų idėjoms tobulinti naudojant tiesioginius vartotojų atsakymus.

Papildomi internetinių apklausų grupių naudojimo privalumai:

  • Draugiškas respondentas - Dalyviai iš anksto sutiko atlikti apklausas
  • Įskaičiuotos išlaidos - Už jus pasirūpinta paskatų logistika
  • Anonimiškumas - Nereikia nurodyti savo įmonės ar kliento kaip projekto rėmėjo.

Nesvarbu, ar norite sužinoti tautos nuomonę visuomenei svarbiu klausimu, įvertinti rinkos dydį ir dalį, kanalo efektyvumą, ar net atlikti lojalumo programos dizaino tyrimą, internetinių apklausų grupės leidžia be vargo apklausti reprezentatyvią tikslinės populiacijos imtį. Nesvarbu, koks konkretus ar platus būtų jūsų tikslinės auditorijos profilis, internetinių apklausų grupių paslaugų teikėjai gali padėti greitai ir nebrangiai ją pasiekti, kad galėtumėte pradėti gauti atsakymus, kurių jums reikia ir kurie jūsų projektui yra svarbiausi.

Jei ieškote internetinių apklausų skydelio teikėjų, Quirk's ir GreenBook kiekviename iš jų yra katalogų, kurie gali padėti rasti tinkamą paslaugų teikėją jūsų mokslinių tyrimų projektui.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba