Dešimt priežasčių siųsti klientų apklausas

10 priežasčių

Siunčiant klientų apklausas galima gauti gyvybiškai svarbių įžvalgų, kurios pagerina pardavimų, rinkodaros ir klientų aptarnavimo atstovų veiklos efektyvumą ir bendrą verslo našumą.

Tikroji klientų įžvalga gaunama iš nuolatinio grįžtamojo ryšio. Kad parodytumėte, kokią naudą gali duoti grįžtamasis ryšys ir kokią vertę turi nuolatinis duomenų rinkimas ir stebėjimas, pateikiame dešimt priežasčių, kodėl verta siųsti klientų apklausas:

1. Gaukite tikslius duomenis apie klientų pasitenkinimą

Daugeliui vadovų kyla klausimas, kaip dažnai jie turėtų atlikti klientų pasitenkinimo apklausas. Atsakymas priklauso nuo klientų bazės dydžio ir tyrimo tikslo. Yra du pagrindiniai apklausų tipai, ir jų tikslai labai skiriasi:

Klientų pasitenkinimo vertinimas yra vienas populiariausių apklausų būdų. Metinės, pusmetinės ar ketvirtinės klientų pasitenkinimo apklausos gali suteikti patikimų duomenų, reikalingų santykiams su klientais gerinti, verslo galimybėms plėsti, praktikai tobulinti, geriausiems darbuotojams apdovanoti, rinkodaros veiklai tobulinti ir net naujiems talentams į pardavimų, rinkodaros ir klientų aptarnavimo komandas įdarbinti.

Be to, nuolatinis klientų pasitenkinimo lygio stebėjimas tam tikrais laikotarpiais leidžia jums palyginti save su pramonės sektoriumi, konkrečiais konkurentais arba savo tikslais ir lūkesčiais.

2. Žinokite, kodėl laimėjote (arba pralaimėjote)

Apklausų atsakymai gali padėti suprasti, kas klientams patinka, kas ne ir kodėl, kad galėtumėte sutelkti savo pardavimo, rinkodaros ir paslaugų strategijas ir patobulinti produktų kūrimo planus. Turėdami gerų duomenų, galite veiksmingiau paskirstyti išteklius, geriau suderinti pasiūlymus su klientų reikalavimais ir padidinti klientų lojalumą, pajamas ir pelningumą.

3. "Įvertinkite" savo perspektyvas ir klientus

Naudodami apklausas pagrindinei informacijai apie klientų požiūrį, nuomones ir ketinimus rinkti, šiuos duomenis galite panaudoti ir įvertinti klientus pagal jų numatomus pirkimus, numatomą indėlį į pajamas arba bendrą pelningumą. Taip pat galite nustatyti, kas yra jūsų geriausi potencialūs klientai ir kurie klientai gali būti rizikingi bei kiek kainuotų juos prarasti. Mūsų Net Promoter® Score (NPS) klausimas idealiai tinka tokioje situacijoje.

4. Pardavimo ir aptarnavimo atstovų vertinimas

Apklausos gali padėti nustatyti, kurie pardavimo ir aptarnavimo atstovai klientų požiūriu dirba gerai, ir taip padėti pagrindą apdovanojimams ar paskatinimams, kurie yra viso kompensacijų paketo dalis. Žinodami, kokios pardavimo ir aptarnavimo praktikos rūšys geriausiai atsiliepia klientams, taip pat galite kurti ir dalytis gerąja patirtimi tarp savo komandų.

5. Gauti idėjų naujiems produktams, paslaugoms ir akcijoms

Kiekvienas turi idėjų. Jūsų klientai. Jūsų darbuotojai. Jūsų pardavėjai. Tačiau kaip atpažinti idėjas, kurios turi realų rinkos potencialą arba kurios lems veiksmingą reklamos kampaniją ar skatinimą? Apklausos gali padėti jums generuoti idėjas, nustatyti, kurias idėjas įtraukti į vystymo piltuvėlį, ir paversti dideles idėjas verslo proveržiu.

6. Rinkodaros veiklos veiksmingumo vertinimas

Jei norite sužinoti, kaip klientai reaguos į reklamą, reklaminį pasiūlymą ar prekės ženklo tapatybės pakeitimą, galite spėlioti ir rizikuoti arba siųsti apklausą. Siųsdami apklausą savo klientams ir potencialiems pirkėjams, galite sužinoti, ar skirtingos žinutės geriau atsiliepia tam tikroms tikslinėms grupėms, ir, prieš vykdydami kampaniją, pritaikyti rinkodarą optimaliems rezultatams. Tai padeda siųsti tinkamą žinutę tinkamiems žmonėms.

7. Darbuotojų pasitenkinimo vertinimas

Internetinės apklausos yra idealus mechanizmas, leidžiantis prašyti darbuotojų atsiliepimai, nes jie užtikrina anonimiškumą, kuris yra labai svarbus norint gauti nuoširdų atsiliepimą, kai jis siunčiamas naudojant žiniatinklį. Daugelis įmonių internetines apklausas naudoja vadovybės vertinimams atlikti arba prašydamos pateikti atsiliepimus apie mokymų prašymus, išmokų pasiūlymus, profesinį tobulėjimą ar net renginius, kurie turi būti surengti per įmonės pikniką ar išvažiuojamąjį posėdį. Apklausas galite naudoti ir būsimiems darbuotojams atrinkti, apklausdami juos apie tai, kiek kilometrų jie pasirengę važinėti į darbą, ar važiuos ir kitus duomenis, kuriuos galbūt norėsite surinkti.

8. Suplanuoti arba įvertinti renginį

Apklausa - tai paprastas būdas surinkti daugybę duomenų iš didelės žmonių grupės, todėl ji gali būti naudinga priemonė planuojant ir vertinant renginį. Pavyzdžiui, naudodami internetinę apklausą galite paklausti klientų apie jų planuojamą atvykimo į parodą laiką arba pageidaujamą maistą, o po renginio galite išsiųsti atskirą apklausą ir paklausti jų nuomonės apie parodos vertę, bendrą pasitenkinimą paroda arba apie tai, ar jie planuoja dalyvauti kitame jūsų renginyje.

9. Gauti konkrečią informaciją apie klientą

Klientų įrašai lengvai pasensta, o kontaktų ir potencialių klientų sąrašai dažnai būna neišsamūs. Naudodamiesi internetinėmis apklausomis galite greitai užpildyti klientų įrašų spragas ir atnaujinti informaciją apie klientus.

10. Dalijimasis gerąja patirtimi

Apklausos yra greitas ir veiksmingas būdas surinkti išmintį ir įžvalgas, kurių nerasite kitur. Pavyzdžiui, apklausos klausimas apie tai, kaip spręsti opią klientų problemą ar verslo klausimą, gali suteikti daugybę atsakymų ir naudingų patarimų, kuriuos galima tiesiogiai pritaikyti praktikoje.

Mes, "SurveyRock", žinome, kokia svarbi jūsų klientų apklausa jūsų sėkmei, todėl būtinai peržiūrėkite mūsų penkis dizaino principus, skirtus jūsų klientų pasitenkinimo apklausos.Net Promoter, Net Promoter Score ir NPS yra "Bain & Company, Inc.", Fred Reichheld ir "Satmetrix Systems, Inc." registruotieji prekių ženklai.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba