14 dalykų, kuriuos privalote žinoti apie savo klientus ir potencialius klientus

14_Klientų_apklausa

"Infusionsoft" sudarė naudingą sąrašą "7 dalykai, kuriuos turite žinoti apie savo klientus":

1. Jų pavadinimas. Niekas taip gerai neprimena žmogaus, kaip jo vardas. Naudokite jį ryšiui su klientu užmegzti.

2. Ką jie įsigijo. Jei žinote, ką jūsų klientai pirko anksčiau, galite numanyti, ką jie pirks vėl. (Ir nešvaistysite laiko reklamuodami mažai įdomius produktus.)

3. Kaip dažnai jie perka. Asmenims, kurie iš jūsų perka retai, gali prireikti papildomo paskatinimo... daugiau rinkodaros. Tuo tarpu nuolatiniams klientams gali neprireikti papildomų pardavimo pasiūlymų, tačiau jiems gali būti naudingas naujienlaiškis ar kuponas.

4. Kiek jie išleidžia (vidutiniškai). Kam eikvoti brangų laiką siūlant klientams produktus, kurių jie negali sau leisti? Tai gali sugėdinti klientą, rodo, kad jums trūksta asmeninio susidomėjimo, ir klientai gali prarasti susidomėjimą.

5. Paskutinį kartą, kai jie pirko. Ar praradote klientą net nežinodami apie tai? Kas vis dar ištikimas? Kas nuklydo (ir ką reikia susigrąžinti)?

6. Kiekvienas jūsų bendravimas su jais. Dokumentacija yra svarbi dėl akivaizdžių priežasčių. Tačiau galėdami "prisiminti" ankstesnius pokalbius, klientai jausis svarbūs ir vertinami.

7. Kaip jie jaučiasi apie jūsų įmonę. Klientų atsiliepimai yra geriausias būdas tobulinti savo produktus ir (arba) paslaugas, patenkinti klientų poreikius ir pritraukti daugiau klientų.

Septintasis sąrašo numeris nenustebino - klientų apklausų siuntimas yra puikus būdas gauti reikiamą grįžtamąjį ryšį. Jei norite daugiau sužinoti apie klientų apklausas, peržiūrėkite mūsų Kada atlikti klientų apklausas ir Dešimt priežasčių siųsti klientų apklausas pranešimai.

"Infusionsoft" taip pat parengė 7 dalykus, kuriuos būtinai turite žinoti apie savo potencialius klientus ir kuriuos visus galima lengvai surinkti naudojant paprastą internetinę klientų apklausą:

1. Amžius. Viską, ką sakote ir rašote, įskaitant žargoną, užuominas, žodžių sudėtingumą ir temas, reikėtų pritaikyti pagal amžių.

2. Lytis. Nepaisant to, kad vyrai ir moterys dažniausiai atlieka dvejopus vaidmenis, daugumą žmonių galima suskirstyti (ir parduoti) pagal lyties interesus ar poreikius.

3. Vieta. Vertybės ir kultūra paprastai skiriasi priklausomai nuo demografinės padėties. Aiškiai suprasdami regioninius skirtumus, pagerinsite savo tikslines žinutes.

4. Išsilavinimo lygis. Nuo išsilavinimo lygio, kaip ir nuo amžiaus tinkamumo, turėtų priklausyti, kaip kreipiatės į potencialius klientus ir kokią naudą jie ras jūsų produkte ar paslaugoje.

5. Pajamos. Vienos ar kitos socialinės klasės poreikiai ir norai turėtų padėti nustatyti, kokius produktus ir paslaugas turėtumėte jiems parduoti.

6. Šeimyninė padėtis. Susituokusių asmenų vertybės, poreikiai ir troškimai labai skiriasi nuo nesusituokusių. Šeimos pranešimų pateikimas vienišiems asmenims (ir atvirkščiai) gali būti jums nenaudingas.

7. Kas neleidžia jiems miegoti naktimis. Tai yra svarbiausia. Turite žinoti savo potencialaus pirkėjo baimes, rūpesčius, susirūpinimą, jaudulį, viltis ir svajones. Kai žinosite pokalbį savo potencialaus kliento galvoje, galėsite į jį įeiti, kalbėti su juo ir užmegzti santykius, kurie veda prie kliento.

Įdomus 7-ojo numerio patarimas: "Kas neleidžia jiems miegoti naktimis?" - galimų atsakymų į tokį klausimą net neįmanoma įsivaizduoti. Sudarydami panašius apklausos klausimus, turėtumėte išvardyti kelis atsakymų variantus (finansai, šeima, sveikata ir t. t.) ir pasiūlyti galimybę "pažymėti viską, kas tinka", taip pat variantą "kita". Įtraukę variantą "kita", galite rinkti atvirus atsakymus, kad gautumėte daugiau informacijos apie savo klientus. Greičiausiai jie pasidalys atsakymais, apie kuriuos net nepagalvojote.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba