Jak vám průzkumy mohou pomoci užít si globalizaci

V dnešním světě technologického pokroku a technicky vyspělých trendů se stále více lidí obrací na internet, aby získali informace o firmách a jejich produktech/službách. Podle nedávného průzkumu, více než 56% lidí uvedli, že nedůvěřují podniku, který nemá řádné, celosvětově přístupné webové stránky.

Tyto statistiky potvrzují, že pokud chcete, aby vaše firma přežila a prosperovala, je nutné, aby se dostala na globální úroveň. To nutně nevyžaduje, abyste zakládali kanceláře a pobočky ve všech zemích světa. I malá firma může dosáhnout globálního postavení díky dominantní existenci na internetu, účinným strategiím online marketingu a inovativní výzkumné a průzkumné techniky.

globalizace

Při globalizaci je důležité provést odpovídající průzkum trhu a průzkum před vstupem na nové území nebo do nové produktové řady. Tím zajistíte, že budete moci nasadit marketingové metody specifické pro daný segment trhu/konzumenty a získáte zpětnou vazbu od svých stávajících zákazníků a klientů a budete vědět, co chtějí.

Stejně tak jsou průzkumy spokojenosti zaměstnanců důležité, abyste věděli, co vaši zaměstnanci od vaší firmy očekávají, jak se s nimi zachází a co můžete udělat pro lepší řízení týmu a efektivní řešení stížností zaměstnanců. To usnadňuje řízení podniku.

Pro etablování vaší firmy na globální úrovni je klíčových několik dalších typů průzkumů. Jiný průzkum ukazuje, že prodej ovlivněný webem v roce 2014 dosáhne $1.409 bilionů. Aby si malé a střední podniky mohly z tohoto koláče ukousnout kousek, je efektivní online marketing a průzkumy nezbytností.

SurveyRock si uvědomuje důležitost efektivních online průzkumů a jejich význam pro růst vašeho podnikání a globální expanzi. Používá se ve více než 180 zemích světa, takže nyní můžete získat přístup k jakémukoli segmentu trhu na světě a oslovit nejrůznější zákazníky. To může exponenciálně zvýšit vaše příjmy a vytvořit zákaznickou základnu rozprostírající se po celém světě.

Budete moci design vlastní průzkum a distribuujte jej pomocí přizpůsobené adresy URL na libovolný cílový trh a pro libovolné publikum. To vám umožní nejen pochopit očekávání vašich zákazníků, ale také vám to pomůže posoudit zaměstnatelnost jednotlivců a důvěryhodnost (a ochotu) dárců a finančních institucí poskytnout vašemu podniku finance.

Dalším důležitým aspektem globalizace, pokud jde o online průzkumy, je snadné porozumění. Vzhledem k tomu, že uvažujete globálně a komunikujete s klienty ze všech koutů světa, mohou být komunikace, kultura a jazyk překážkou.

Jednoduchým řešením, jak tento problém překonat, by bylo využití funkce jazyk možnost dostupná pro vaše průzkumy. Průzkumy můžete navrhovat a distribuovat v libovolném jazyce. Tato technika je obzvláště užitečná, ale neomezuje se pouze na malou spisovatelskou společnost, která najímá spisovatele na volné noze pro práci online z každé země. Může ji také využít například nezisková organizace, která usiluje o dary a charitu od velkých nadnárodních korporací.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak může vaše firma využívat globalizaci a úspory z rozsahu, navštivte stránku SurveyRock.

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština