Proč SurveyRock pro vaše potřeby online průzkumů?

Logo SurveyRock

Přemýšleli jste někdy o krocích, které je třeba podniknout pro rozšíření vašeho podnikání?

Chcete lépe porozumět svým zákazníkům a klientům?

Chcete vědět, co od vaší firmy chtějí a co očekávají?

Ve společnosti SurveyRock poskytujeme jednoduchá a efektivní řešení všech vašich potřeb v oblasti průzkumů. Zde je několik důvodů, proč.

Spolehlivé průzkumy trhu na míru

SurveyRock poskytuje svým uživatelům možnost vytvářet víceúčelové dotazníky, které pomohou vašemu podnikání expandovat a konkurovat na trhu. Poskytujeme vám možnost:

 • Navrhněte průzkumy s otázkami v jakémkoli mezinárodním jazyce a rozšiřte svou tržní základnu.
 • Vyberte si ze široké škály stylů kladení otázek, abyste zajistili vhodnou zpětnou vazbu.
 • Vytvářejte neomezený počet návrhů průzkumů, abyste si mohli přizpůsobit obsah a přizpůsobit se značce vaší společnosti.
 • Lépe pochopit a poznat své zákazníky, navrhnout účinné marketingové techniky a strategie řízení prodeje.
 • Ušetřete všechny zbytečné náklady na tisk, doručení a sestavení.
 • Ušetříte náklady na najímání dalších pracovníků pro analýzu průzkumu trhu.

Vytvoření vlastního tématu

Jako lidské bytosti obvykle reagujeme pouze na to, co nás zajímá, tj. na něco, co se nám zdá krásné nebo co vypadá přitažlivě pro naše oči.

Vaši zákazníci budou s větší pravděpodobností odpovídat na dotazníky, které jsou barevné, mají dobrý design, prezentaci a téma. Z marketingového hlediska je také užitečné ukázat svým (potenciálním) zákazníkům jednotný design nebo značku.

Dotazníky SurveyRock jsou k dispozici v předdefinovaných možnostech témat (pro základní uživatele) a v přizpůsobených možnostech témat (pro prémiové uživatele). To zajistí, že vaše cílová skupina bude na dotazníky reagovat a neodmítne je jako "další dotazník".

Zobrazit individuální výsledky

Výsledky průzkumu se skládají z celkového přehledu odpovědí na trhu a jednotlivých odpovědí. Analýza jednotlivých odpovědí je pro vaše podnikání nezbytná. Jak se říká, "ďábel se skrývá v detailech". Určují individuální faktory (např. životní styl, móda, koníčky atd.) nebo prostě konkrétní odpovědi, které ovlivňují reakce vašich zákazníků/klientů, spíše než celkové makroekonomické faktory, kterými se řídí obecné podmínky na trhu.

Prémiový balíček SurveyRock poskytuje rozdělení celkového přehledu odpovědí na odpovědi jednotlivců. To vám umožní více se zaměřit na zákazníka, určit mikroekonomické faktory poptávky (pro rozhodování o cenách) a navrhnout individuální pobídky a preference zákazníků pro nákup.

Vytvořte si vlastní cílovou skupinu

Možná nechcete, aby byl váš dotazník určen široké veřejnosti. Některé malé podniky chtějí nejprve získat zpětnou vazbu od místního nebo okresního trhu. Váš podnik možná vyvinul prototyp pro testování nebo chcete nejprve vytvořit domácí odvětví, než přejdete k mezinárodnímu publiku.

SurveyRock respektuje vaše soukromí a potřebu cílených odpovědí. Nabízíme vám jedinečný odkaz na váš vlastní dotazník, který můžete rozeslat svému specifickému publiku, vybraným jednotlivcům nebo ho jen zveřejnit na svém účtu na Facebooku nebo Twitteru pro obecnější odezvu.

Další informace naleznete na stránkách sekce funkcí na našich webových stránkách.

Komentáře

 • Karol
  November 15, 2014 na 10:55 pm

  opravdu miloval článek přidán do mých oblíbených.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština