Nové webové stránky

Jak si jistě mnozí z vás všimli, před několika dny jsme spustili novou verzi našich webových stránek (www.surveyrock.com). Měli jsme k tomu několik důvodů. V první řadě se mi původní verze nelíbila! Dali jsme ji dohromady velmi rychle, abychom mohli spustit SurveyRock a dostat ho do rukou našich zákazníků. Bylo pro nás důležitější, abychom měli hladce fungující web s funkcemi, které potřebujete k vytváření průzkumů, než hezkou domovskou stránku.

Nyní, když SurveyRock funguje již téměř tři měsíce, bylo na čase aktualizovat vzhled a obsah stránek. Měli jsme několik cílů, které bylo třeba splnit: Musel vypadat hezky, moderně a profesionálně. Potřeboval jasně vysvětlit, jaké funkce a vlastnosti vám můžeme nabídnout, a hlavně ukázat úžasnou hodnotu, kterou získáte s tarifem Premium. Nic z toho se na původní domovské stránce příliš nedařilo.

Chtěl jsem také snadný způsob komunikace s našimi zákazníky a dalšími zájemci o vytvoření online průzkumu. Proto vznikl tento blog. Doufáme, že se stane fórem, kde vás budeme informovat o nových funkcích, změnách na webu, tipech a tricích a o všem, co vás napadne a co vám pomůže SurveyRock efektivně využívat. Pokud vám někdy můžeme nějak pomoci nebo zlepšit naše služby, dejte nám prosím vědět!

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština