Nastavení primárního jazyka průzkumu

Existuje zhruba 7 000 jazyků které se dnes ve světě používají. Od počátku SurveyRock bylo možné vytvářet průzkumy v jakémkoli jazyce, který jste chtěli. Až donedávna jste však mohli zadávat otázky průzkumu a navigační tlačítka pouze v různých jazycích. Otázky a volby jsou samozřejmě nejdůležitější součástí každého průzkumu, ale až dosud bylo několik částí průzkumu k dispozici pouze v angličtině.

Powered by SurveyRock v několika různých jazycích

Nyní můžete vytvářet průzkumy v 25 různých jazycích (další se chystají) a každý aspekt průzkumu bude v daném jazyce: navigační tlačítka, chybová hlášení, zápatí stránky, závěrečná stránka s poděkováním atd. Vícejazyčné průzkumy mohou využívat i majitelé našich účtů Enterprise!

Primární jazyk průzkumu můžete nastavit buď při prvním vytvoření průzkumu, nebo kdykoli později na stránce nastavení průzkumu.

Při vytváření průzkumu

Nový průzkum vytvoříte kliknutím na černý "+Vytvořit" na panelu nabídek v horní části stránky nebo ze zeleného "+Vytvořit" v dolní části stránky.

Vytvoření nového průzkumu a výběr primárního jazyka průzkumu

Tím se dostanete do okna Vytvořit nový průzkum. Kliknutím na druhé pole zobrazte rozbalovací nabídku a vyberte primární jazyk průzkumu. Nyní jich máme 25, ale do budoucna jich plánujeme mnohem více.

Vyberte si jeden z více než 25 základních jazyků průzkumu

Změna primárního jazyka průzkumu na stránce nastavení průzkumu

Dalším způsobem, jak změnit výchozí jazyk průzkumu, je přejít na stránku nastavení průzkumu. Přejděte dolů do části "Jazyk průzkumu" a vyberte si svůj jazyk. Klikněte na "Uložit nastavení" v dolní části stránky a je hotovo!

Výchozí jazyk průzkumu můžete změnit také na stránce nastavení průzkumu.

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština