Сила даних: Як онлайн-опитування можуть трансформувати ваш бізнес

Вступ - уявіть, що ви тримаєте кришталеву кулю, яка показує майбутнє вашого бізнесу

Якісно проведене онлайн-опитування схоже на ДНК-тест вашого бізнесу - воно проникає під поверхню, відкриваючи секрети, які можуть підняти вашу діяльність, задоволеність клієнтів і прибуток на нові висоти. У цьому поглибленому посібнику ми розглянемо невикористаний потенціал онлайн-опитувань. Незалежно від того, чи є ви малим бізнесом, чи великим підприємством, на вас чекають практичні поради, підкріплені достовірними даними та думками експертів. Майбутнє вашого бізнесу починається тут.

Розкриття психології клієнтів - Що, якби ви могли читати думки своїх клієнтів?

Нам усім цікаво, що відбувається в головах наших клієнтів. Це все одно, що дізнатися секретний рецепт бабусиного фірмового соусу - він може змінити все. Розуміння психології клієнтів не є прерогативою кваліфікованих психологів - це суперсила, яку онлайн-опитування дають прямо у ваші руки. Ставлячи цілеспрямовані запитання, ви можете зняти нашарування і дізнатися не лише про те, що думають ваші клієнти, але й чому вони так думають. Згідно зі звітом Forrester, 73% компаній вважають розуміння клієнтського досвіду важливим аспектом для утримання клієнтів.

Психологія клієнта

Практична порада

Почніть з поверхневих запитань і поступово переходьте до запитань, які заглиблюються в психологію клієнта. Наприклад, замість того, щоб просто запитати: "Вам сподобався наш продукт?", додайте наступне: "Чи можете ви розповісти нам, що саме зробило наш продукт особливим для вас?".

Залучення співробітників: Ігнорований актив

Уявіть собі світ, де ваші співробітники - не просто працівники, а амбасадори бренду. Залученість співробітників вже давно є неоспіваним героєм в історії успіху бізнесу. Хоча більшість компаній вкладають ресурси у залучення клієнтів, вони часто не беруть до уваги важливість повністю залученої робочої сили. За допомогою онлайн-опитувань ви можете виміряти пульс своїх співробітників, щоб переконатися, що вони так само захоплені вашим брендом, як і ви. Звіт Gallup показує, що компанії з високозалученим персоналом перевершують своїх конкурентів за прибутком на акцію на 147% і є на 21% прибутковішими.

Практична порада

Опитування працівників мають бути анонімними, щоб заохотити їх до відвертих відповідей. Обов'язково реагуйте на отримані відгуки, демонструючи працівникам, що їхня думка важлива.

"Щоб перемогти на ринку, ви повинні спочатку перемогти на робочому місці".

Даг Конант

Покращення розробки продуктів та послуг

Подумайте про iPhone до того, як він з'явився на ринку; ніхто не просив про нього явно. Однак Apple виявила приховану потребу і блискуче її задовольнила. У цьому сила проникливої розробки продукту. За допомогою онлайн-опитувань ви можете отримати доступ до цієї скарбниці споживчих знань, щоб створити продукти чи послуги, які не лише відповідають, але й передбачають ринкові потреби. Такі компанії, як Apple, широко використовують дані та відгуки споживачів перед запуском будь-якого важливого продукту.

Практична порада

Використовуйте відкриті запитання в опитуваннях, щоб отримати більш розгорнуті відгуки, які покажуть, чого насправді бажають клієнти - навіть якщо вони самі цього ще не знають.

Маркетинг на основі даних: Скажіть "ні" здогадкам

Часи, коли маркетингова стратегія базувалася на інтуїції та діях конкурентів, давно минули. Підхід, заснований на даних, пропонує вам еквівалент окулярів нічного бачення в темній кімнаті. Онлайн-опитування можуть дати вам цінні дані про демографічні характеристики клієнтів, їхню купівельну поведінку і навіть про те, яким маркетинговим каналам вони надають перевагу. Згідно з дослідженням Глобальний інститут McKinseyЗгідно з дослідженням, компанії, що керуються даними, мають у 23 рази більше шансів залучити клієнтів.

Практична порада

Включіть питання для опитування, які допоможуть визначити, звідки приходить більшість ваших клієнтів і що спонукало їх зробити покупку. Це допоможе вам ефективніше розподіляти маркетингові ресурси.

"Без аналізу великих даних компанії стають сліпими і глухими, блукаючи в Інтернеті, як олені на автостраді".

Джеффрі Мур

Оптимізація операційної ефективності - скільки часу та грошей ви втрачаєте через неефективність?

Неефективність - це невидимий податок, який сплачує кожен бізнес, часто не усвідомлюючи цього. За допомогою онлайн-опитувань ви можете пролити світло на ці темні куточки, запитавши своїх співробітників, постачальників і навіть клієнтів, де вони бачать неефективні витрати часу, грошей або ресурсів. Отримана інформація може бути схожа на увімкнення світла в темній кімнаті, висвітлюючи зони потенційної економії та оптимізації. Як Пітер Друкер відомий вислів: "Ефективність - це робити речі правильно; результативність - це робити правильні речі".

Практична порада

Регулярно опитуйте своїх співробітників про вузькі місця в роботі та сфери, які потребують вдосконалення. Ставтеся до відгуків серйозно і дійте відповідно до них, щоб зробити свій бізнес більш ефективним.

Управління ризиками та готовність до кризових ситуацій

Життя сповнене несподіванок, і в бізнесі не всі сюрпризи приємні. Ефективне управління ризиками - це передбачення потенційних криз і готовність до них. Внутрішнє онлайн-опитування може допомогти вам оцінити, наскільки добре ваша команда розуміє протоколи дій у надзвичайних ситуаціях, які ризики вони передбачають і наскільки підготовленими почуваються. Опитування Deloitte показало, що 49% компаній використовують аналітику даних для управління ризиками.

Практична порада

Використовуйте опитування для проведення SWOT-аналізу (сильні та слабкі сторони, можливості та загрози) вашої компанії з різних точок зору: працівників, керівництва та навіть клієнтів.

Конкурентна перевага - що відрізняє вас від ваших конкурентів?

На насиченому ринку виділитися часто може здатися непереборним викликом. Але що, якби ви точно знали, чому ваші клієнти віддають перевагу саме вам, а не конкурентам? Онлайн-опитування дають вам цю суперсилу. Глибоко занурившись у вподобання клієнтів, ви зможете адаптувати свою унікальну торгову пропозицію (УТП) до того, що справді важливо для вашої аудиторії.

Практична порада

Використовуйте в опитуванні запитання щодо порівняльного аналізу конкурентів, щоб визначити, де ви перевершуєте своїх конкурентів, а де відстаєте від них.

Висновок

У цьому посібнику ми глибоко дослідили трансформаційну силу онлайн-опитувань для бізнесу - від розуміння психології клієнтів до оптимізації операційної ефективності, від управління ризиками до отримання конкурентних переваг.

Наступний великий стрибок до успіху вашого бізнесу - це лише одне опитування. Скористайтеся моментом і почніть розробляти глибокі, засновані на даних стратегії, які просунуть ваш бізнес у більш процвітаюче майбутнє.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська