Ласкаво просимо до SurveyRock!

Хоча наш преміум-аккаунт "все включено" (все, включаючи кухонну раковину) коштує лише $15 на місяць, ми розуміємо, що для багатьох студентів це великі гроші. Ви, мабуть, могли б використовувати їх, щоб купити обід на тиждень (ваші мами ніколи нам цього не пробачать). Те, що студенти бідні - це майже універсальна істина, тому ми хочемо вам допомогти.

Будь-який студент, який хоче створювати власні опитування (анкети, опитування тощо), може зробити це безкоштовно на SurveyRock! 

Студентка святкує свій випускний

Не має значення, чи ви навчаєтесь у початковій школі, старшій школі, коледжі чи університеті, просто надішліть листа на support@surveyrock зі своєї шкільної електронної скриньки, і ми створимо для вас наш Преміум-акаунт. Ми лише просимо вас написати щось приємне про нас у вибраній вами соціальній мережі. 🙂

З нашими преміум-акаунтами ви можете створювати необмежену кількість опитувань, отримувати необмежену кількість відповідей, переглядати результати опитувань у режимі реального часу в міру їх надходження, використовувати логіку опитування та багато іншого. Ознайомтеся з нашими сторінка функції для повного списку. Не хвилюйтеся, якщо ваша аудиторія не розмовляє англійською. Ви можете створити опитування будь-якою мовою. У нас є відвідувачі з 200 країн, які користуються різними мовами.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська