Налаштування основної мови опитування

Існує приблизно 7 000 мов які використовуються в сучасному світі. З самого початку існування SurveyRock було можливо створювати опитування будь-якою мовою, якою ви хотіли. Однак до недавнього часу ви могли лише вводити запитання опитування та кнопки навігації різними мовами. Очевидно, що запитання та варіанти відповідей є найважливішою частиною будь-якого опитування, але до цього часу існувало кілька опитувань, які були доступні лише англійською мовою.

Працює на основі SurveyRock кількома мовами

Тепер ви можете створювати опитування 25 різними мовами (більше на підході), і кожен аспект опитування буде цією мовою: кнопки навігації, повідомлення про помилки, колонтитули сторінок, фінальна сторінка подяки тощо. Власники корпоративних облікових записів також можуть скористатися багатомовними опитуваннями!

Ви можете встановити основну мову опитування під час створення опитування або зробити це пізніше на сторінці налаштувань опитування.

При створенні опитування

Створіть нове опитування, натиснувши на чорну кнопку "+Створити" на панелі меню у верхній частині сторінки або з зеленої кнопки "+Створити" внизу сторінки.

Створіть нове опитування, щоб вибрати основну мову опитування

Відкриється вікно "Створити нове опитування". Клацніть друге поле, щоб побачити спадне меню, і виберіть основну мову опитування. Наразі у нас є 25 мов, але в майбутньому ми плануємо створити ще більше.

Виберіть одну з понад 25 основних мов опитування

Зміна основної мови опитування на сторінці налаштувань опитування

Інший спосіб змінити мову опитування за замовчуванням - перейти на сторінку налаштувань опитування. Прокрутіть вниз до розділу "Мова опитування", а потім виберіть потрібну мову. Натисніть кнопку "Зберегти налаштування" внизу сторінки, і все готово!

Ви також можете змінити мову опитування за замовчуванням на сторінці налаштувань опитування

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська