Підвищити низький моральний дух завдяки кращим комунікаціям зі співробітниками

комунікація з працівниками


Дослідження, проведене кадровою службою Accountemps, опитало топ-менеджерів про стратегії підвищення морального духу співробітників. 48% керівників назвали кращу комунікацію найкращим рішенням проблеми низького морального духу.

Програми визнання йшли далі за 19%; грошові винагороди за виняткові результати запропонував 13%; а несподівані винагороди, такі як подарункові сертифікати або квитки на спортивні заходи, є бажаною дією для 11%.

33% респондентів також відповіли, що відсутність відкритої та чесної комунікації зі співробітниками очолює список помилок керівництва, які можуть підірвати моральний дух, на другому місці - невизнання досягнень співробітників (19%).

Опитування задоволеності працівників це чудовий спосіб почати покращувати комунікацію зі співробітниками та з'ясувати, чи вони задоволені та вмотивовані. Онлайн-опитування SurveyRock є чудовим інструментом для отримання необхідного зворотного зв'язку від працівників, пропонуючи анонімність, яка є важливою для відвертих відгуків.

Щоб отримати максимальну віддачу від опитувань співробітників, пам'ятайте про ці фактори:

  • Керівництво компанії повинно чітко пояснити три основні моменти: чому, що і як проводиться опитування. Чутки почнуть поширюватися, як тільки з'явиться інформація про опитування, тому важливо чітко пояснити, чому компанія проводить опитування саме зараз, чого вона сподівається досягти в результаті опитування і як вона має намір використовувати результати опитування.
  • Перед початком опитування створіть певний ажіотаж: заздалегідь опублікуйте кілька оголошень і попросіть менеджерів поспілкуватися зі співробітниками, щоб вони почали спілкуватися один з одним. Це допоможе збільшити кількість відповідей.
  • Очікуйте певного скептицизму, цинізму та опору з боку працівників, адже все це є частиною процесу змін. Спочатку люди схильні зосереджуватися на своїх розчаруваннях; здебільшого цинік - це просто розчарований ідеаліст. З часом багато людей стають більш зацікавленими у вирішенні проблем.
  • Завжди залучайте працівників до процесу змін, оскільки це допомагає здобути їхню прихильність. Крім того, це прищеплює працівникам розуміння того, що, хоча вони мають право висловлювати законні занепокоєння, вони також несуть відповідальність за те, щоб пропонувати рішення і працювати над ними.
  • Після проведення опитування керівництво має вжити заходів у відповідь на результати опитування. Бездіяльність може породити цинізм і призвести до зниження морального духу працівників. Будь-які дії та досягнутий прогрес повинні бути визнані всередині компанії та просуватися, щоб працівники могли чітко розуміти вплив опитування.

Пам'ятайте, що більшість працівників толерантні, прощають і розуміють, що для змін потрібен час. Найбільше вони хочуть бачити, що керівництво має добрі наміри і докладає чесних зусиль для покращення робочого середовища.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська