Покращення зростання бізнесу - лише один клік за допомогою онлайн-опитувань

Зі стрімким розвитком технологій, пов'язаних з Інтернетом та бездротовим зв'язком, досягти зростання бізнесу стало простіше, незважаючи на нові виклики, що виникають. Віртуальні ринки та інтернет-маркетинг надали компаніям нові і (тепер) необхідні інструменти для зростання та розширення бізнесу.

Зростання бізнесу

У кожному успішному бізнесі задоволеність клієнтів і співробітників йдуть пліч-о-пліч. Ефективні стратегії маркетингу, взаємовідносин з клієнтами та клієнтського сервісу не можуть бути реалізовані, якщо ви не розумієте потреб своїх клієнтів і співробітників належним чином.

Звідси випливає, що для досягнення зростання бізнесу важливо розуміти своїх клієнтів. Це стосується всіх співробітників, клієнтів, широкої громадськості та всіх, хто пов'язаний з вашою організацією. Щоб оцінити свого клієнта, вам потрібні ефективні дослідження, і саме тут важливу роль відіграють онлайн-опитування.

За допомогою SurveyRock ви можете досягти необмеженого зростання бізнесу та міжнародного визнання, розробляючи якісні онлайн-опитування для визначення цільового ринку, вимог клієнтів та інших важливих для зростання факторів.

Економія від масштабу

Онлайн-опитування можуть значно скоротити ваші витрати на проведення опитувань. Для малого бізнесу це означатиме цінове проникнення на ринок, збільшення продажів і, зрештою, вищі показники прибутку та зростання бізнесу.

Глобальне визнання

Зростання бізнесу часто означає "мислити глобально". Це пов'язано з тим, що чим вищі показники зростання ви бажаєте для свого бізнесу, тим більша клієнтська база вам потрібна. Крім того, клієнти стають все більш технічно підкованими. Вони віддаватимуть перевагу онлайн-маркетингу для покупок і онлайн-формам зворотного зв'язку для спілкування.

Наразі SurveyRock використовується у понад 180 країнах світу. Це може збільшити вашу клієнтську базу та розмір ринку, а також дозволить вам охопити клієнтів по всьому світу. Крім того, опитування можна пропонувати будь-якою мовою. Це усуває будь-які мовні або культурні бар'єри, з якими ваша компанія може зіткнутися при розробці опитування або оцінці його результатів.

Зворотній зв'язок

Зростання вашого бізнесу також визначається готовністю вашої цільової аудиторії відповідати на ваші опитування. Подумайте про компанії зі списку Fortune 500. Погляньте на їхні опитувальні форми та їхній макет. Одних лише чуток про те, що вони проводять опитування, достатньо, щоб їхні клієнти були готові взяти участь в опитуванні!

Онлайн-опитування також можуть допомогти вам створити такий бренд. Опитування можуть бути оформлені з використанням різних тем, кольорових комбінацій та деяких інших привабливих функцій. А якщо вам не подобаються наявні теми або вони не відповідають вашому корпоративному стилю, ви навіть можете створити власну. Це зробить ваші опитування привабливими для вашої аудиторії, яка з більшою охотою відповідатиме на всі ваші запитання.

Такий зворотній зв'язок не обмежується лише вашими клієнтами. Онлайн-опитування дозволяють створювати будь-які опитування на ваш розсуд. Сюди входять опитування відгуків співробітників, опитування щодо організації заходів, опитування щодо довіри донорів/інвесторів, опитування щодо утримання банкірів та будь-які інші опитування, які ви вважаєте необхідними для вашого бізнесу.

Пам'ятайте - чим більше опитувань ви проводите, тим краще ви можете керувати своїм бізнесом!

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська