Стимули для опитування задоволеності клієнтів

Здається, в наші дні стає досить поширеною практикою (принаймні в США) включати опитування задоволеності клієнтів запрошення, надруковані на чеках при оформленні замовлення, які пропонують знижку на майбутню покупку в якості заохочення за участь в опитуванні.

Дехто вбачає потенційне спотворення даних, пов'язане з пропозицією коду знижки як заохочення, але, залежно від типу опитування та аудиторії, пропозиція заохочення зазвичай дуже ефективно підвищує відсоток відповідей. Людям подобається ідея отримати щось за свій час, і дослідження показали, що заохочення можуть підвищити відсоток відповідей у середньому на 50%.

задоволеність клієнтів

Використання дисконтних кодів як стимул для збільшення задоволеність клієнтів Рівень відповідей на опитування може бути корисним для зменшення упередженості щодо невідповідей, оскільки опитування клієнтів без заохочення, як правило, охоплюють лише незадоволених. Використання дисконтного коду може допомогти збільшити участь переважної більшості ваших клієнтів, які перебувають посередині (між дуже задоволеними і дуже незадоволеними), що дасть вам кращі загальні результати. На додаток до отримання інформації про купівельний досвід ваших клієнтів, пропонуючи коди знижок як заохочення, ви можете стимулювати повторні покупки і зміцнити свій бренд.

Дані, отримані від респондентів опитування, можна використовувати як додатковий інструмент маркетингового дослідження, що дає вам додаткову інформацію про клієнтів. Пропонуючи клієнтам дисконтні коди, ви отримуєте інформацію про те, що входило до складу їхньої первинної покупки, а також про те, чи використовують вони дисконтні коди, і якщо так, то як саме, що дає змогу отримати додаткові дані для подальших дій, як і в багатьох інших програмах лояльності.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська