Çevrimiçi Anket Panelleri

Etkili bir pazar araştırması çalışması yürütmenin zorluklarından biri de anketiniz için rastgele bir katılımcı örneği bulmaktır. Reklam etkinliğini test etmeniz, marka karşılaştırma araştırması yapmanız veya web sitesi kullanılabilirliğini değerlendirmeniz gerektiğinde, çevrimiçi anket panelleri doğru verilerle daha güçlü iş vakaları geliştirmede yardımcı bir araçtır.

Online_Anket_Panelleri

Çevrimiçi anket paneli sağlayıcıları ile size derin içgörüler ve eyleme geçirilebilir veriler sağlayan örnek bir kitleye kolayca ulaşabilirsiniz. Panel sağlayıcıları, yeni pazarlama kampanyalarını kesin hedef grubunuz üzerinde test etmek veya yeni ürün fikirlerini doğrudan tüketici yanıtlarıyla mükemmelleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz özelleştirilmiş araştırmayı oluşturmayı kolaylaştırır.

Çevrimiçi anket panellerini kullanmanın diğer faydaları şunlardır:

  • Katılımcı Dostu - Katılımcılar önceden anketlere katılmayı kabul etmişlerdir
  • Maliyet Dahil - Teşvik lojistiği sizin için halledilir
  • Anonimlik - Firmanızı veya müşterinizi proje sponsoru olarak tanımlamak zorunda değilsiniz

Araştırma projeniz ister kamuyu ilgilendiren bir konuda ulusun görüşünü öğrenmek, ister pazar büyüklüğü ve payı tahmini, kanal etkinliği veya hatta bir sadakat programı tasarım çalışması olsun, çevrimiçi anket panelleri hedef kitlenizin temsili bir örneklemini zahmetsizce araştırmanıza olanak tanır. Hedef kitlenizin profili ne kadar spesifik veya ne kadar geniş olursa olsun, çevrimiçi anket paneli sağlayıcıları onlara hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir, böylece ihtiyacınız olan ve projeniz için en önemli olan yanıtları almaya başlayabilirsiniz.

Eğer online anket paneli sağlayıcıları arıyorsanız, Quirk's ve Yeşil Kitap her birinin araştırma projeniz için doğru sağlayıcıyı bulmanıza yardımcı olabilecek dizinleri vardır.

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe