Öğrenciler SurveyRock'a Hoş Geldiniz!

Her şey dahil, mutfak lavabosu dahil her şey dahil Premium hesabımız ayda sadece $15 olsa da, birçok öğrenci için bunun çok fazla para olduğunun farkındayız. Muhtemelen bu parayla bir hafta boyunca öğle yemeği alabilirsiniz (anneleriniz bizi asla affetmez). Öğrencilerin fakir olduğu neredeyse evrensel bir gerçek, bu yüzden size yardımcı olmak istiyoruz.

Kendi anketlerini (soru formları, anketler, vb.) oluşturmak isteyen tüm öğrenciler SurveyRock'ta bunu ücretsiz olarak yapabilirler! 

Mezuniyetini kutlayan üniversiteli kadın

İlkokul, lise, kolej veya üniversitede olmanız fark etmez, sadece okul e-posta hesabınızdan support@surveyrock adresine bir e-posta gönderin ve Premium hesabımızı size ayarlayalım. Tek isteğimiz, tercih ettiğiniz sosyal ağda hakkımızda güzel bir şeyler yazmanız 🙂

Premium hesaplarımızla sınırsız anket oluşturabilir, sınırsız yanıt alabilir, anket sonuçlarınızı gelirken gerçek zamanlı olarak görebilir, anket mantığını kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bizim bakın özellik sayfası tam liste için. Hedef kitleniz İngilizce konuşmuyorsa endişelenmeyin. İstediğiniz dilde bir anket oluşturabilirsiniz. Birçok farklı dil kullanan 200 ülkeden ziyaretçimiz var.

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe