Ustawianie głównego języka ankiety

Jest ich mniej więcej 7000 języków w użyciu w dzisiejszym świecie. Od początku istnienia SurveyRock, możliwe było tworzenie ankiet w dowolnym języku, w którym chciałeś. Do niedawna jednak, w różnych językach mogłeś wprowadzać tylko pytania ankietowe i przyciski nawigacyjne. Pytania i wybory są oczywiście najważniejszą częścią każdej ankiety, ale do tej pory istniało kilka ankiet, które były dostępne tylko w języku angielskim.

Powered by SurveyRock w kilku różnych językach

Teraz możesz tworzyć ankiety w 25 różnych językach (kolejne w drodze) i każdy aspekt ankiety będzie w tym języku: przyciski nawigacyjne, komunikaty o błędach, stopki strony, końcowa strona z podziękowaniem, itp. Posiadacze kont Enterprise również mogą korzystać z naszych wielojęzycznych ankiet!

Możesz ustawić główny język ankiety podczas tworzenia ankiety lub zrobić to później na stronie z ustawieniami ankiety.

Podczas tworzenia ankiety

Utwórz nową ankietę klikając na czarny przycisk "+Utwórz" na pasku menu u góry strony lub z zielonego przycisku "+Utwórz" na dole strony.

Utwórz nową ankietę, aby wybrać główny język ankiety

Spowoduje to przejście do okna tworzenia nowej ankiety. Kliknij na drugie pole, aby zobaczyć menu rozwijane i wybierz swój główny język ankiety. W tej chwili mamy ich 25, ale w przyszłości planujemy ich znacznie więcej.

Wybierz jeden z ponad 25 podstawowych języków badań

Zmiana głównego języka ankiety na stronie ustawień ankiety

Innym sposobem na zmianę domyślnego języka ankiety jest przejście do strony z ustawieniami ankiety. Przewiń w dół do sekcji "Język ankiety" i wybierz swój język. Kliknij "Zapisz ustawienia" na dole strony i gotowe!

Możesz również zmienić domyślny język ankiety na stronie ustawień ankiety

Uwagi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski