Studenci mile widziani w SurveyRock!

Mimo, że nasze konto Premium all-inclusive, wszystko łącznie ze zlewem kuchennym, kosztuje tylko $15 miesięcznie, zdajemy sobie sprawę, że dla wielu studentów jest to dużo pieniędzy. Prawdopodobnie moglibyście za nie kupić obiad na tydzień (wasze mamy nigdy by nam tego nie wybaczyły). Jest to dość powszechna prawda, że studenci są biedni, więc chcemy Wam pomóc.

Każdy student, który chce tworzyć własne ankiety (kwestionariusze, sondaże, itp.) może to zrobić za darmo w SurveyRock! 

Uczennica świętująca ukończenie studiów

Nie ma znaczenia czy jesteś w podstawówce, liceum, college'u czy na uniwersytecie, po prostu wyślij e-mail do support@surveyrock ze swojego szkolnego konta e-mail, a my skonfigurujemy Ci nasze konto Premium. Prosimy tylko, abyś napisał o nas coś miłego na wybranym przez siebie portalu społecznościowym. 🙂

Dzięki kontom Premium możesz tworzyć nieograniczoną liczbę ankiet, otrzymywać nieograniczoną liczbę odpowiedzi, widzieć wyniki ankiet w czasie rzeczywistym, używać logiki ankiet i wiele więcej. Zobacz nasze strona funkcji aby zapoznać się z pełną listą. Nie martw się, jeśli Twoi odbiorcy nie mówią po angielsku. Możesz stworzyć ankietę w dowolnym języku. Odwiedzają nas użytkownicy z 200 krajów i używają wielu różnych języków.

Uwagi

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski