Tiešsaistes apsekojumu paneļi

Viens no izaicinājumiem, kas saistīts ar efektīva tirgus izpētes pētījuma veikšanu, ir nejaušas izlases respondentu atrašana jūsu aptaujai. Ja nepieciešams pārbaudīt reklāmas efektivitāti, veikt zīmolu salīdzināšanas pētījumu vai novērtēt tīmekļa vietnes lietojamību, tiešsaistes apsekojumu paneļi ir noderīgs rīks, lai, izmantojot pareizos datus, izstrādātu spēcīgākus biznesa argumentus.

Tiešsaistes_aptaujas_paneļi

Izmantojot tiešsaistes apsekojumu paneļa pakalpojumu sniedzējus, jūs varat viegli sasniegt izlases auditoriju, kas sniedz jums padziļinātu ieskatu un noderīgus datus. Aptauju paneļu pakalpojumu sniedzēji ļauj viegli izveidot pielāgotus pētījumus, kas jums nepieciešami, lai pārbaudītu jaunas mārketinga kampaņas precīzā mērķa grupā vai pilnveidotu jaunu produktu idejas, izmantojot tiešas patērētāju atbildes.

Tiešsaistes apsekojumu paneļu izmantošanas papildu priekšrocības ir šādas:

  • Respondents draudzīgs - Dalībnieki ir piekrituši iepriekš veikt aptaujas.
  • Izmaksas iekļaujot - Par motivācijas pasākumu loģistiku ir parūpējušies jūsu vietā
  • Anonimitāte - Jums nav jānorāda, ka jūsu uzņēmums vai klients ir projekta sponsors.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu pētījuma projekta mērķis ir noskaidrot tautas viedokli par kādu sabiedrībai svarīgu jautājumu, tirgus lieluma un daļas aplēses, kanālu efektivitātes vai pat lojalitātes programmas dizaina pētījums, tiešsaistes aptauju paneļi ļauj jums bez piepūles aptaujāt reprezentatīvu mērķauditorijas izlasi. Neatkarīgi no tā, cik specifisks vai plašs ir jūsu mērķauditorijas profils, tiešsaistes apsekojumu paneļu pakalpojumu sniedzēji var palīdzēt jums ātri un par pieņemamu cenu sasniegt mērķauditoriju, lai jūs varētu sākt saņemt atbildes, kas jums ir nepieciešamas un kas jūsu projektam ir vissvarīgākās.

Ja meklējat tiešsaistes aptauju paneļa pakalpojumu sniedzējus, Quirk's un GreenBook katrā no tiem ir katalogi, kas var palīdzēt atrast jūsu pētniecības projektam piemērotu pakalpojumu sniedzēju.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda