Studenti laipni gaidīti SurveyRock!

Lai gan mūsu Premium konts, kurā ir viss, ieskaitot virtuves izlietni, maksā tikai $15 mēnesī, mēs saprotam, ka daudziem studentiem tā ir liela summa. Iespējams, par šo summu jūs varētu nopirkt pusdienas nedēļas garumā (jūsu mammas mums nekad nepiedos). Tā ir gandrīz vispārpieņemta patiesība, ka studenti ir nabadzīgi, tāpēc mēs vēlamies jums palīdzēt.

Ikviens skolēns, kurš vēlas izveidot savas aptaujas (anketas, aptaujas utt.), var to darīt bez maksas vietnē SurveyRock! 

Koledžas sieviete svin izlaidumu

Nav svarīgi, vai mācāties pamatskolā, vidusskolā, koledžā vai universitātē, vienkārši nosūtiet e-pastu uz support@surveyrock no sava skolas e-pasta konta, un mēs jums izveidosim Premium kontu. Mēs tikai lūdzam, lai jūs par mums uzrakstītu kaut ko jauku savā izvēlētajā sociālajā tīklā 🙂 🙂.

Izmantojot mūsu Premium kontus, varat izveidot neierobežotu skaitu aptauju, saņemt neierobežotu skaitu atbilžu, redzēt aptauju rezultātus reāllaikā, kad tie tiek saņemti, izmantot aptauju loģiku un daudz ko citu. Skatiet mūsu funkciju lapa pilnu sarakstu. Neuztraucieties, ja jūsu auditorija nerunā angliski. Jūs varat izveidot aptauju jebkurā valodā. Mums ir apmeklētāji no 200 valstīm, kas izmanto daudzas dažādas valodas.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda