Primārās apsekojuma valodas iestatīšana

Ir aptuveni 7000 valodas ko pašlaik izmanto pasaulē. Kopš SurveyRock pirmsākumiem ir bijis iespējams izveidot aptaujas jebkurā valodā, ko vēlaties. Tomēr līdz nesenam laikam dažādās valodās varēja ievadīt tikai aptaujas jautājumus un navigācijas pogas. Protams, jautājumi un izvēles ir jebkuras aptaujas vissvarīgākā daļa, taču līdz šim bija dažas aptaujas daļas, kas bija pieejamas tikai angļu valodā.

Izmantojot SurveyRock, vairākās dažādās valodās

Tagad varat izveidot aptaujas 25 dažādās valodās (vēl vairāk tiks pievienotas), un visi aptaujas aspekti būs šajā valodā: navigācijas pogas, kļūdu ziņojumi, lapas pēdas, beigu pateicības lapa u. c. Arī mūsu uzņēmumu kontu īpašnieki var izmantot mūsu daudzvalodu aptaujas!

Primāro aptaujas valodu var iestatīt, kad pirmo reizi izveidojat aptauju, vai arī to var izdarīt jebkurā laikā vēlāk, izmantojot aptaujas iestatījumu lapu.

Veidojot apsekojumu

Izveidojiet jaunu apsekojumu, noklikšķinot uz melnā "+Izveidot" pogu izvēlnes joslā lapas augšpusē vai no zaļās "+Izveidot" pogu lapas apakšā.

Izveidot jaunu apsekojumu, lai izvēlētos primāro apsekojuma valodu

Tādējādi tiek atvērts logs Izveidot jaunu apsekojumu. Noklikšķiniet uz otrā lauka, lai redzētu nolaižamo izvēlni un izvēlētos galveno aptaujas valodu. Pašlaik mums ir 25, bet nākotnē tiek plānotas vēl daudzas citas.

Izvēlieties vienu no vairāk nekā 25 galvenajām apsekojuma valodām

Mainīt galveno apsekojuma valodu apsekojuma iestatījumu lapā.

Vēl viens veids, kā mainīt aptaujas noklusējuma valodu, ir doties uz aptaujas iestatījumu lapu. Ritiniet uz leju līdz sadaļai "Aptaujas valoda" un pēc tam izvēlieties savu valodu. Noklikšķiniet uz "Saglabāt iestatījumus" lapas apakšā, un viss ir izdarīts!

Aptaujas iestatījumu lapā varat arī mainīt noklusējuma aptaujas valodu.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda