Klientu apmierinātības aptaujas stimuli

Šķiet, ka mūsdienās (vismaz ASV) diezgan izplatīta prakse ir iekļaut klientu apmierinātības aptauja uz izrakstīšanās kvītīm izdrukāts uzaicinājums, kas kā aptaujas stimulu piedāvā atlaidi nākamajam pirkumam.

Daži uzskata, ka, piedāvājot atlaižu kodu kā stimulu, var rasties datu neobjektivitāte, taču atkarībā no aptaujas veida un aptaujas auditorijas stimulu piedāvājums parasti ir ļoti efektīvs, lai uzlabotu atbilžu līmeni. Cilvēkiem patīk ideja par to, ka viņi saņem kaut ko par savu laiku, un pētījumos ir konstatēts, ka stimuli var palielināt atbildes rādītājus vidēji par 501 %.

klientu apmierinātība

Atlaižu kodu izmantošana kā stimuls, lai palielinātu klientu apmierinātība aptauju atbilžu rādītāji var būt noderīgi, lai samazinātu neatbilstību, jo klientu aptaujas bez stimuliem parasti aptver tikai neapmierinātos. Atlaides koda izmantošana var palīdzēt palielināt vairuma jūsu klientu dalību aptaujās (starp ļoti apmierinātiem un ļoti neapmierinātiem klientiem), tādējādi nodrošinot labākus kopējos rezultātus. Papildus tam, ka iegūsiet ieskatu par savu klientu iepirkšanās pieredzi, atlaižu kodu piedāvāšana kā stimuls var gan veicināt atkārtotu uzņēmējdarbību, gan stiprināt jūsu zīmolu.

No aptaujas respondentiem iegūtos datus var izmantot kā papildu mārketinga izpētes rīku, kas sniedz jums papildu ieskatu par klientiem. Piedāvājot atlaižu kodu, jūs iegūstat informāciju par to, kas veidoja klienta sākotnējo pirkumu, kā arī par to, vai un kā klients izmanto atlaižu kodu, tādējādi iegūstot papildu datus, kas ir izmantojami rīcībai, ne gluži kā daudzu klientu lojalitātes programmu gadījumā.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda