HIPAA un PHI spējīgi konti

HIPAA (Health Insurance Portability & Accountability Act) ir Amerikas Savienoto Valstu tiesību akts, kas paredz datu privātuma un drošības plānu pacientu personiskās jeb aizsargātās veselības informācijas (PHI) droši. SurveyRock Uzņēmums plānu turētāji var nodrošināt savus kontus, lai izpildītu HIPAA prasības.

Ja jūsu kontā ir iespējota HIPAA, varat droši izplatīt ar medicīnu vai veselību saistītas aptaujas, droši zinot, ka pacientu dati ir aizsargāti. Īpašas organizācijas, ko sauc par "aptvertie subjekti" un to sadarbības partneriem ir jāievēro veselības informācijas privātuma un drošības aizsardzības prasības.

HIPAA atbilst HIPAA

Ja savā SurveyRock kontā vēlaties iespējot HIPAA, sazināties ar mūsu atbalsta komandai, lai saņemtu palīdzību. Mēs nosūtīsim jums sadarbības partneris līgumu (BAA), ko parakstīt un nosūtīt mums.

Tiesību aktā ir vairākas sadaļas, tostarp viena, kas attiecas uz drošību. Pēc tam, kad jūsu kontā būs iespējota HIPAA, būs spēkā visi šie tehniskie drošības pasākumi:

  • Tīkla šifrēšana - šifrējiet jebkuru elektronisko PHI, lai nodrošinātu atbilstību NIST kriptogrāfijas standarti ikreiz, kad tas tiek pārraidīts ārējā tīklā.
  • Piekļuves kontrole - katram lietotājam tiek piešķirts centralizēti kontrolēts unikāls lietotājvārds un parole, lai piekļūtu sistēmām.
  • Kontroles darbību audits - mēs piedāvājam detalizētu reģistrēšanu, lai izsekotu visus PHI piekļuves mēģinājumus un uzraudzītu, kā tiek manipulēts ar PHI datiem.
  • Ieslēgt automātisko izslēgšanos - lietotāji ir jāizslēdz pēc noteikta laika perioda. Mēs to esam iestatījuši uz 30 neaktivitātes minūtēm.

Drošības ieteikumi

Strādājot ar HIPAA iespējotu kontu, mēs piedāvājam vairākus drošības padomus, lai atgādinātu, ka, iespējams, strādājat ar PHI sensitīviem datiem šādos gadījumos:

  • Apsekojuma datu eksportēšana - Ja datorā lejupielādējat aptaujas rezultātus, kas var saturēt aizsargātu veselības informāciju, izmantojiet visus atbilstošos pasākumus, lai aizsargātu datus.
  • Individuālu apsekojumu rezultātu skatīšana - Pārbaudot atsevišķu aptaujas respondentu datus, kas satur PHI, ņemiet vērā, ka jūsu ekrānu var redzēt tikai pilnvarots personāls.
  • Sabiedriskās aptaujas rezultāti - Mēs piedāvājam iespēju kopīgot apsekojuma rezultātu informāciju ar citiem, taču, strādājot ar PHI, iesakām šo funkciju izslēgt.
  • Apsekojuma kopīgošana - Ja sniedzat citiem savas komandas vai uzņēmuma darbiniekiem piekļuvi savām aptaujām, pārliecinieties, ka viņi saprot, ka, iespējams, strādā ar PHI.
HIPAA datu brīdinājums, kas atgādina, ka ar informāciju jārīkojas uzmanīgi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc tam, kad jūsu kontā ir iespējota HIPAA, to nevar atspējot. Lai nodrošinātu aizsargātās veselības informācijas drošību un aizsardzību, HIPAA kontus nevar pazemināt, tos var tikai noņemt, ja tie vairs nav vajadzīgi.

Komentāri

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatviešu valoda