Studentai laukiami "SurveyRock"!

Nors mūsų "Premium" paskyra "viskas įskaičiuota", kurioje yra viskas, įskaitant virtuvės kriauklę, kainuoja tik $15 per mėnesį, suprantame, kad daugeliui studentų tai yra dideli pinigai. Už juos tikriausiai galėtumėte nusipirkti pietus savaitei (jūsų mamos mums niekada neatleistų). Beveik visuotinė tiesa, kad studentai yra neturtingi, todėl norime jums padėti.

Visi studentai, norintys kurti savo apklausas (klausimynus, apklausas ir pan.), gali tai daryti nemokamai svetainėje SurveyRock! 

Kolegijos absolventė švenčia išleistuves

Nesvarbu, ar mokotės pradinėje mokykloje, vidurinėje mokykloje, koledže ar universitete, tiesiog iš savo mokyklos el. pašto dėžutės atsiųskite el. laišką adresu support@surveyrock ir mes jums sukursime "Premium" paskyrą. Tik prašome, kad parašytumėte apie mus ką nors gražaus pasirinktame socialiniame tinkle 🙂.

Naudodamiesi "Premium" paskyromis galite kurti neribotą apklausų skaičių, gauti neribotą atsakymų skaičių, matyti apklausų rezultatus realiuoju laiku, naudoti apklausų logiką ir dar daugiau. Peržiūrėkite mūsų funkcijų puslapis pilnas sąrašas. Nesijaudinkite, jei jūsų auditorija nekalba angliškai. Galite sukurti apklausą bet kuria norima kalba. Turime lankytojų iš 200 šalių, kurie kalba įvairiomis kalbomis.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba