Pagrindinės apklausos kalbos nustatymas

Yra maždaug 7 000 kalbų naudojamas pasaulyje šiandien. Nuo pat "SurveyRock" atsiradimo pradžios buvo galima kurti apklausas bet kuria norima kalba. Tačiau iki šiol skirtingomis kalbomis galėjote įvesti tik apklausos klausimus ir naršymo mygtukus. Akivaizdu, kad klausimai ir pasirinkimai yra svarbiausia bet kurios apklausos dalis, tačiau iki šiol buvo keletas apklausos dalių, kurias buvo galima naudoti tik anglų kalba.

"SurveyRock" teikiama keliomis skirtingomis kalbomis

Dabar galite kurti apklausas 25 skirtingomis kalbomis (dar daugiau - ateityje) ir visi apklausos aspektai bus pateikti ta kalba: naršymo mygtukai, pranešimai apie klaidas, puslapio poraštės, galutinis padėkos puslapis ir t. t. Mūsų įmonių paskyrų turėtojai taip pat gali naudotis daugiakalbėmis apklausomis!

Pagrindinę apklausos kalbą galite nustatyti pirmą kartą kurdami apklausą arba bet kada vėliau apklausos nustatymų puslapyje.

Kurdami apklausą

Sukurkite naują apklausą spustelėję juodą "+Sukurti" mygtuką puslapio viršuje esančioje meniu juostoje arba iš žalios "+Sukurti" mygtuką puslapio apačioje.

Sukurkite naują apklausą ir pasirinkite pagrindinę apklausos kalbą

Atsidarys langas "Sukurti naują apklausą". Spustelėkite antrąjį lauką, kad pamatytumėte išskleidžiamąjį meniu ir pasirinkite pagrindinę apklausos kalbą. Šiuo metu jų turime 25, tačiau ateityje planuojama daug daugiau.

Pasirinkite vieną iš daugiau nei 25 pagrindinių apklausos kalbų

Pakeiskite pagrindinę apklausos kalbą apklausos nustatymų puslapyje

Kitas būdas pakeisti numatytąją apklausos kalbą - eiti į apklausos nustatymų puslapį. Slinkite žemyn į skyrių "Apklausos kalba" ir pasirinkite savo kalbą. Spustelėkite "Išsaugoti nustatymus" puslapio apačioje ir viskas baigta!

Numatytąją apklausos kalbą taip pat galite pakeisti apklausos nustatymų puslapyje.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba