Klientų pasitenkinimo apklausos paskatos

Atrodo, kad šiais laikais (bent jau JAV) gana įprasta įtraukti klientų pasitenkinimo apklausa kvietimas, išspausdintas ant kasos kvitų, kuriame siūloma nuolaida būsimam pirkimui kaip tyrimo paskata.

Kai kurie mano, kad nuolaidos kodas gali būti šališkas, tačiau, priklausomai nuo apklausos tipo ir apklausos auditorijos, paprastai paskata labai veiksmingai padidina atsakymų skaičių. Žmonėms patinka idėja gauti ką nors už savo laiką, o tyrimais nustatyta, kad paskatos gali padidinti atsakymų rodiklius vidutiniškai 50%.

klientų pasitenkinimas

Nuolaidų kodų naudojimas kaip paskatos didinti klientų pasitenkinimas atsakymų į apklausas dažnis gali būti naudingas mažinant neatsakymų nuokrypį, nes klientų apklausos be paskatų paprastai apima tik nepatenkintuosius. Naudojant nuolaidos kodo paskatą galima padidinti daugumos klientų dalyvavimą apklausose (tarp labai patenkintų ir labai nepatenkintų klientų) ir taip gauti geresnius bendrus rezultatus. Siūlant nuolaidų kodus kaip paskatas galima ne tik gauti informacijos apie klientų apsipirkimo patirtį, bet ir skatinti pakartotinį verslą bei stiprinti savo prekės ženklą.

Iš apklausos respondentų surinktus duomenis galima naudoti kaip papildomą rinkodaros tyrimų priemonę, suteikiančią jums papildomų įžvalgų apie klientus. Siūlydami nuolaidų kodų paskatą gausite informacijos apie tai, kas sudarė pradinį kliento pirkinį, taip pat apie tai, ar ir kaip jis pasinaudojo nuolaidų kodų paskata, todėl gausite papildomų duomenų, kuriuos galima panaudoti, ne kitaip nei daugelyje klientų lojalumo programų.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba