Apklausų skaitmeninimas

Digitize_YourSurveys


Internetinės apklausos leidžia lengvai ir efektyviai rinkti ir analizuoti duomenis.

Privalumai internetinės apklausos virš popieriaus:

Išlaidos: Internetinės apklausos kainuoja pigiau nei popierinės apklausos - nėra popieriaus, spausdinimo, pašto, telefono ar apklausėjo išlaidų.

Greitis: Internetinės apklausos leidžia iš karto išplatinti apklausą, o realiuoju laiku kaupiami ir suvedami rezultatai leidžia nedelsiant atlikti apklausos duomenų analizę.

Efektyvumas: Internetinės apklausos palengvina pakartotinį tos pačios apklausos atlikimą bet kuriuo metu ateityje - tai ypač naudinga tendencijų analizei.

Anonimiškumas: Internetinės apklausos gali užtikrinti visišką respondentų anonimiškumą, todėl padidėja tikimybė gauti sąžiningą ir atvirą respondentų informaciją.

Išsamesni atsakymai: Internetines apklausas galima atlikti respondento pasirinktoje vietoje ir pasirinktu laiku, taip suteikiant jam galimybę pateikti labiau apgalvotą atsakymą.

Apklausos logikos naudojimas: Internetinės apklausos leidžia Apklausos logika naudoti. Ši funkcija padeda išvengti painiavos ir susierzinimo, taip pat padeda greičiau atlikti apklausą.

Atsitiktinis atsakymų parinkimas: Internetinėse apklausose galima pasirinkti atsitiktinius atsakymų variantus, taip sumažinant eiliškumo paklaidą. Kai atsakymai į klausimus su keliais atsakymų variantais atsitiktine tvarka išdėstomi iš naujo kiekvieną kartą, kai klausimas pasiekiamas, išvengiama iškreiptų rezultatų, nes respondentai visada pasirenka pirmąjį atsakymo variantą.

Draugiškas aplinkai: Internetinės apklausos yra ekologiškesnės nei popierinės, nes nenaudojamas popierius.

Tačiau popierinės apklausos vis dar yra vertingos ir neturėtų būti nuvertinamos. Jei kai kuriems respondentams popieriniai metodai yra būtini, galima derinti internetinius ir neinternetinius duomenų rinkimo metodus. Tų, kuriuos galima pasiekti tik paštu, asmeniškai arba telefonu, duomenis galima įvesti rankiniu būdu, kad visi jūsų apklausos rezultatai būtų fiksuojami, peržiūrimi ir analizuojami kartu.

Komentarai

Palikite atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLietuvių kalba