Studenti jsou v SurveyRock vítáni!

Přestože náš prémiový účet se vším všudy, včetně kuchyňského dřezu, stojí jen $15 měsíčně, uvědomujeme si, že pro mnoho studentů je to hodně peněz. Pravděpodobně byste si za ně mohli koupit oběd na celý týden (vaše maminky by nám to nikdy neodpustily). Je v podstatě univerzální pravdou, že studenti jsou chudí, a proto vám chceme pomoci.

Každý student, který si chce vytvořit vlastní průzkumy (dotazníky, ankety atd.), tak může učinit zdarma na SurveyRock! 

Vysokoškolačka slaví promoci

Nezáleží na tom, zda jste na základní, střední, vysoké nebo univerzitní škole, stačí poslat e-mail na adresu support@surveyrock ze školního e-mailového účtu a my vám nastavíme náš prémiový účet. Žádáme vás pouze o to, abyste o nás napsali něco hezkého na vámi vybrané sociální síti 🙂.

S našimi prémiovými účty můžete vytvářet neomezený počet průzkumů, získávat neomezený počet odpovědí, sledovat výsledky průzkumů v reálném čase, používat logiku průzkumu a mnoho dalšího. Podívejte se na naše stránka s funkcemi pro úplný seznam. Nebojte se, pokud vaše publikum nemluví anglicky. Dotazník můžete vytvořit v jakémkoli jazyce. Máme návštěvníky z 200 zemí, kteří používají mnoho různých jazyků.

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština