Online průzkumné panely

Jedním z problémů při provádění efektivního průzkumu trhu je nalezení náhodného vzorku respondentů pro průzkum. Pokud potřebujete otestovat účinnost reklamy, provést výzkum srovnávání značek nebo vyhodnotit použitelnost webových stránek, jsou panely pro online průzkumy užitečným nástrojem pro vytvoření silnějších obchodních případů se správnými daty.

Online_Survey_Panels

S poskytovateli panelových online průzkumů můžete snadno oslovit vybrané publikum, které vám poskytne hluboké poznatky a využitelná data. Poskytovatelé panelových průzkumů usnadňují vytváření průzkumů na míru, které potřebujete pro testování nových marketingových kampaní na přesně stanovené cílové skupině nebo pro zdokonalování nových nápadů na produkty pomocí přímých odpovědí spotřebitelů.

Mezi další výhody používání online průzkumných panelů patří:

  • Respondent Friendly - Účastníci předem souhlasili s vyplněním dotazníků.
  • Včetně nákladů - O logistiku pobídek je postaráno za vás
  • Anonymita - Nemusíte uvádět svou firmu nebo klienta jako zadavatele projektu.

Ať už je vaším výzkumným projektem zjištění názoru národa na otázku veřejného zájmu, odhad velikosti a podílu na trhu, efektivita prodejních kanálů nebo dokonce studie návrhu věrnostního programu, online průzkumné panely vám umožní bez námahy provést průzkum na reprezentativním vzorku cílové populace. Bez ohledu na to, jak specifický nebo jak široký je profil vaší cílové skupiny, poskytovatelé panelů online průzkumů vám pomohou rychle a levně je oslovit, abyste mohli začít získávat odpovědi, které potřebujete a které jsou pro váš projekt nejdůležitější.

Pokud hledáte poskytovatele panelů pro online průzkumy, Quirk's a GreenBook každý z nich má adresáře, které vám pomohou najít vhodného poskytovatele pro váš výzkumný projekt.

Komentáře

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština