Psychologie průzkumů: Hluboký ponor do definice a použití

Úvod: Proč je psychologie v průzkumech důležitá

Ahoj, lidi! Tady Sarah. Představte si, že jste na koktejlovém večírku a někdo k vám přijde s deskami v ruce a zeptá se: "Hele, můžu se tě na něco zeptat?". Vaše reakce - zvědavost, podráždění nebo dokonce zaujatost - není náhodná. Stojí za ní celá řada psychologických faktorů a právě do nich se dnes ponoříme.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...

Od dat k rozhodování: Jak online průzkumy nabízejí strategickou výhodu

Využití potenciálu rozhodování založeného na datech je klíčové pro každou firmu, která se snaží udržet si náskok v dnešním konkurenčním prostředí. Ve světě, kde jsou poznatky klíčem ke strategické výhodě, se online průzkumy staly mocným nástrojem pro sběr cenných dat a vedení inteligentního rozhodování. Díky své schopnosti zachytit a analyzovat názory, preference a chování zákazníků nabízejí online průzkumy podnikům nebývalou příležitost skutečně porozumět své cílové skupině a činit informovaná rozhodnutí.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...

Skryté výhody průzkumů spokojenosti zákazníků: Tajná zbraň pro zlepšení vašeho podnikání

Průzkumy spokojenosti zákazníků se mohou zdát jako další úkol na seznamu úkolů, ale ve skutečnosti mohou být tajnou zbraní pro zlepšení vašeho podnikání. Získáním poznatků přímo od zákazníků můžete odhalit skryté výhody, které mohou výrazně ovlivnit vaše hospodářské výsledky.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...

Hlas spotřebitele: Hlas spotřebitelů: Využití síly průzkumů k dosažení dopadu

V dnešním rychle se vyvíjejícím obchodním prostředí je pro úspěch klíčové porozumět potřebám a preferencím spotřebitelů. Naštěstí se s příchodem technologií stalo shromažďování informací o spotřebitelích jednodušší a efektivnější než kdykoli předtím. Průzkumy se staly mocným nástrojem, díky němuž mohou podniky využít hlas spotřebitelů a získat cennou zpětnou vazbu.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...

Odemykání poznatků: Jak online průzkumy prospívají spotřebitelům

Úvod: Jste připraveni ponořit se do myšlení spotřebitelů?

Ahoj, zvědavci! Zajímalo vás někdy, co se odehrává v záhadných myslích spotřebitelů? Představte si, že máte kouzelný klíč, který odemyká trezor jejich myšlenek, preferencí a přání. Nasaďte si klobouky badatelů a vezměte si zvětšovací brýle, protože online průzkumy jsou tím klíčem. V této rozmarné výpravě se vydáme do duchaplného světa toho, jak online průzkumy prospívají spotřebitelům a proč jsou jako kompas, který vede firmy k úspěchu.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...

10 drzých výhod provádění online průzkumů pro organizace B2B: Kdo říká, že data nemohou být zábavná?

Úvod: Proč vůbec mluvíme o průzkumech?

Průzkumy, průzkumy, průzkumy! Ne, nevytváříme nový pokřik pro vaše školní shromáždění. Mluvíme o jednom z nejvíce podceňovaných nástrojů ve vašem marketingovém balíčku B2B. Pokud vám slovo "průzkum" evokuje představu nudných testů s výběrem odpovědí nebo nekonečných formulářů, je načase tuto bublinu vypustit a vstoupit do moderní doby.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...

Síla dat: Jak mohou online průzkumy proměnit vaše podnikání

Úvod - Představte si, že držíte křišťálovou kouli, která vám odhalí budoucnost vašeho podnikání.

Dobře provedený online průzkum je jako test DNA vaší firmy - dostane se pod povrch a odhalí tajemství, která mohou pozvednout vaše fungování, spokojenost zákazníků a zisky na novou úroveň. V tomto podrobném průvodci prozkoumáme nevyužitý potenciál online průzkumů. Ať už jste malá firma nebo věžovitý podnik, čekají na vás užitečné tipy podpořené tvrdými daty a odbornými poznatky. Budoucnost vašeho podnikání začíná zde.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...

Nahrát otázky průzkumu

Vytváření průzkumů jsme vám velmi usnadnili pomocí našeho editoru průzkumů. Někteří z vás nám však řekli, že raději vytváříte průzkumy tak, že si nejprve otázky napíšete (fyzicky nebo digitálně). Všem vám s radostí oznamujeme, že nyní můžete nahrát otázky do průzkumu a vytvořit tak průzkum nebo jej přidat do již existujícího.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...

Vytvoření děkovné stránky

Vytvořte stránku s poděkováním, která se zobrazí respondentům průzkumu po odeslání jejich odpovědí. Může se skládat z jednoho nebo více textových prvků. V níže uvedeném příkladu zkombinujeme stránku s poděkováním s podmíněnými textovými prvky na základě celkového skóre respondenta z dotazníku. bodování s výběrem z více možností. Tato funkce je k dispozici v našich tarifech Business a Enterprise.

Pokračovat ve čtení tohoto příspěvku...
cs_CZČeština