Десять причин надсилати опитування клієнтів

10-причин

Надсилання опитувань клієнтів може надати життєво важливу інформацію, яка підвищить ефективність продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів, а також загальну ефективність бізнесу.

Справжнє розуміння клієнтів приходить завдяки постійному зворотному зв'язку. Щоб продемонструвати ряд переваг, які може надати зворотний зв'язок, а також цінність постійного збору та моніторингу інформації, ось десять причин, чому варто надсилати опитування клієнтів:

1. Отримайте точну інформацію про задоволеність клієнтів

Багато менеджерів задаються питанням, як часто потрібно проводити опитування задоволеності клієнтів. Відповідь залежить від розміру клієнтської бази та мети дослідження. Існує два основних типи опитувань, і вони служать дуже різним цілям:

Вимірювання задоволеності клієнтів - одне з найпопулярніших застосувань опитувань. Щорічні, піврічні або квартальні опитування задоволеності клієнтів можуть надати вам точні дані, необхідні для покращення відносин з клієнтами, розширення бізнес-можливостей, вдосконалення практик, винагороди найкращих працівників, покращення маркетингової діяльності та навіть для залучення нових талантів у відділ продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів.

Крім того, постійне відстеження рівня задоволеності клієнтів протягом певного періоду часу дозволяє порівнювати себе з галуззю, конкретними конкурентами або власними цілями та очікуваннями.

2. Знати, чому ви виграли (або програли)

Відповіді на опитування допоможуть вам зрозуміти, що працює з клієнтами, а що ні, і чому, щоб ви могли сфокусувати свої стратегії продажу, маркетингу та обслуговування і вдосконалити свої дорожні карти розвитку продукту. Озброївшись якісними даними, ви зможете ефективніше розподіляти ресурси, краще узгоджувати пропозиції з вимогами клієнтів, а також підвищувати лояльність клієнтів, збільшувати доходи та прибутковість.

3. "Оцінка" ваших потенційних клієнтів та клієнтів

Коли ви використовуєте опитування для збору ключової інформації про ставлення, думки та наміри клієнтів, ви можете зіставити ці дані, щоб оцінити та ранжувати клієнтів за їхніми очікуваними покупками, очікуваним прибутком або загальною прибутковістю. Ви також можете визначити, хто є вашими найперспективнішими клієнтами, а також які клієнти можуть бути в зоні ризику і скільки коштуватиме їхня втрата. Наш Запитання щодо індексу індексу задоволеності клієнтів (NPS) ідеально підходить для таких ситуацій.

4. Оцініть торгових та сервісних представників

Опитування допоможуть вам визначити, хто з представників відділу продажів і сервісу працює найкраще з точки зору клієнтів, що стане основою для винагороди або заохочення в рамках загального компенсаційного пакету. Знання того, які методи продажу та обслуговування найкраще резонують з клієнтами, також дозволяє вам створювати та поширювати найкращі практики серед ваших команд.

5. Отримувати ідеї для нових продуктів, послуг та акцій

У всіх є ідеї. Ваші клієнти. Ваші працівники. Ваші постачальники. Але як визначити ідеї, які мають реальний ринковий потенціал, або які призведуть до ефективної рекламної кампанії чи просування? Опитування можуть допомогти вам генерувати ідеї, визначати, які з них потрапляють у воронку розвитку, і перетворювати великі ідеї на бізнес-прориви.

6. Вимірювання ефективності маркетингових заходів

Якщо ви хочете дізнатися, як клієнти відреагують на рекламу, рекламну пропозицію або зміну в айдентиці вашого бренду, ви можете вгадати і ризикнути - або ж розіслати опитування. Надсилання опитування вашим клієнтам і потенційним клієнтам дає змогу зрозуміти, чи резонують різні повідомлення з конкретними цільовими групами, і допомагає вам налаштувати маркетинг для досягнення оптимальних результатів ще до початку кампанії. Це дає вам змогу надсилати правильні повідомлення потрібним людям.

7. Вимірювання задоволеності працівників

Онлайн-опитування - ідеальний механізм для залучення клієнтів зворотній зв'язок з працівникамиоскільки вони забезпечують анонімність, яка так необхідна для відвертого зворотного зв'язку, коли його надсилають через веб-розгортання. Багато компаній використовують онлайн-опитування для проведення управлінських оцінок або для отримання відгуків про запити на навчання, пропозиції щодо пільг, професійного розвитку чи навіть про заходи, які планується провести на корпоративному пікніку чи виїзному заході. Ви також можете використовувати опитування для перевірки потенційних співробітників, опитуючи їх про те, скільки миль вони готові долати на роботу, чи будуть вони подорожувати, а також про інші дані, які ви хочете зібрати.

8. Спланувати або оцінити подію

Опитування - це простий спосіб зібрати кілька точок даних від великої групи людей, тому воно може бути корисним інструментом у плануванні та оцінюванні заходу. Наприклад, ви можете використовувати онлайн-опитування, щоб запитати клієнтів про запланований час прибуття на виставку або їхні вподобання щодо їжі; а після заходу ви можете надіслати окреме опитування, щоб дізнатися їхню думку про цінність виставки, загальну задоволеність виставкою або про те, чи планують вони взяти участь у вашому наступному заході.

9. Отримайте конкретну інформацію про клієнта

Записи про клієнтів легко застарівають, а списки контактів/потенційних клієнтів часто бувають неповними. За допомогою онлайн-опитувань ви можете швидко заповнити прогалини в записах про клієнтів і оновити інформацію про них.

10. Діліться кращими практиками

Опитування - це швидкий та ефективний спосіб зібрати мудрість та інсайти, які ви не можете знайти деінде. Наприклад, запитання про те, як вирішити делікатну проблему клієнта або бізнес-питання, може викликати широкий спектр відповідей і корисних порад, які можна застосувати безпосередньо на практиці.

Ми в SurveyRock знаємо, наскільки важливим є опитування ваших клієнтів для вашого успіху, тому обов'язково перегляньте наші п'ять принципів дизайну для ваших дослідження задоволеності клієнтів.Net Promoter, Net Promoter Score та NPS є зареєстрованими товарними знаками Bain & Company, Inc., Fred Reichheld та Satmetrix Systems, Inc.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська