Використання опитувань в освіті - кілька прикладів

Книги в освіті

Пройшли ті часи, коли ви складали опитувальник, роздруковували його, копіювали та роздавали учасникам, а потім нагадували, що вони повинні писати все друкованими літерами.

Сьогодні сайти для проведення онлайн-опитувань змагаються за те, щоб надати вам найбільше функцій, які відповідають потребам кожного творця опитувань. Тож як найкраще використовувати опитування в освіті?

Адміністрація школи

Ви завжди можете використовувати онлайн-опитування, щоб отримати зворотній зв'язок від батьків або учнів, коли впроваджуєте новий вид діяльності, захід або ресурс. Більше того, раз на рік ви можете розіслати стандартизоване опитування кожному співробітнику вашої школи і дізнатися про їхні потреби у професійному розвитку. Крім того, онлайн-опитування не завдають клопоту і займають лише час, який би ви витратили на введення пари клавіш. Тому ви можете зручно використовувати їх, щоб виміряти зацікавленість у майбутній події чи заході для вашої школи. Також багато шкільних адміністрацій використовують опитування, щоб отримати зворотній зв'язок про робоче середовище.

Вчителі

Онлайн-опитування є дуже корисним інструментом, коли йдеться про збір інформації від учнів, наприклад, для дослідження їхніх інтересів. Деякі вчителі використовують опитувальники для того, щоб дізнатися, які нові знання або знання, отримані учнями під час попередніх занять, можуть знадобитися їм у майбутній роботі. І це ще не все, ви можете надсилати учням опитування, щоб отримати зворотній зв'язок про попередню роботу і перевірити, наскільки вона була успішною або як її можна покращити. Перевірте Surveyrock.comВи можете скористатися нашими інструментами, щоб розробити опитування, яке відповідатиме саме вашим потребам.

Студенти

Учні також можуть самі використовувати онлайн-опитування. Наприклад, учні можуть використовувати опитування для збору інформації для виконання завдання. Вони можуть використовувати їх для збору відгуків про щось, що вони створили. Крім того, вони можуть аналізувати свої результати за допомогою наших діаграм або експортувати необроблені дані в електронну таблицю для аналізу і використовувати їх для прийняття подальших рішень або для того, щоб просто поміркувати над тим, що вони дізналися.

Подумайте, що насправді можуть зробити онлайн-опитування в освіті. Коли учні проводять власні опитування, вони повинні добре розуміти завдання та зміст; лише тоді вони зможуть сформулювати адекватні запитання. Крім того, учні також вчаться ставити правильні запитання, які допоможуть отримати необхідну інформацію. Деякі вчителі заохочують учнів до роботи з опитуваннями, оскільки вважають, що це підвищує їхні знання про те, як інтерпретувати відповіді у вигляді цифр і графіків, а також дає змогу зрозуміти, що люди насправді думають про певні теми (оскільки більшість опитувань є анонімними). У підсумку, це чудовий спосіб для учнів рефлексувати і вдосконалювати своє навчання. Онлайн-опитування є яскравим прикладом стратегічного та інноваційного навчання.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська