Як опитування можуть допомогти вам насолоджуватися глобалізацією

У сучасному світі технічного прогресу та технологічних тенденцій все більше людей звертаються до Інтернету за інформацією про компанії та їхні продукти/послуги. Згідно з нещодавнім опитуванням, більше 56% людей сказали, що вони не довіряють бізнесу, який не має належного, глобально доступного веб-сайту.

Ця статистика ще раз підтверджує необхідність виходу вашого бізнесу на глобальний рівень, якщо ви хочете, щоб він вижив і процвітав. Для цього не обов'язково відкривати офіси та філії в кожній країні світу. Навіть невеликий бізнес може досягти глобального статусу завдяки домінуючій присутності в Інтернеті, ефективним стратегіям онлайн-маркетингу та інноваційні методи дослідження та опитування.

глобалізація

У процесі глобалізації важливо провести відповідні маркетингові дослідження та опитування, перш ніж виходити на нову територію або випускати нову лінію продукції. Це гарантує, що ви зможете застосувати маркетингові методи, орієнтовані на певний сегмент ринку/аудиторію, а також отримати зворотний зв'язок від ваших існуючих клієнтів і покупців і знати, чого вони хочуть.

Аналогічно, опитування задоволеності працівників є життєво важливими для того, щоб знати, чого ваші працівники очікують від вашого бізнесу, як до них ставляться, і що ви можете зробити, щоб краще керувати командою та ефективно вирішувати скарги працівників. Це полегшує управління бізнесом.

Декілька інших типів опитувань мають вирішальне значення для заснування вашого бізнесу на глобальному рівні. Ще одне опитування показує, що продажі під впливом Інтернету в 2014 році досягнуть $1.409 трильйона. Для того, щоб малий та середній бізнес міг отримати шматок цього пирога, ефективний онлайн-маркетинг та опитування є необхідністю.

SurveyRock визнає важливість ефективних онлайн-опитувань та їхнє значення для розвитку вашого бізнесу та глобальної експансії. Використовуючи цей сервіс у більш ніж 180 країнах світу, ви можете отримати доступ до будь-якого сегмента ринку та охопити широке коло клієнтів. Це може експоненціально збільшити ваш дохід і створити клієнтську базу, що охоплює весь світ.

Ви зможете дизайн власне опитування та розповсюджувати його, використовуючи індивідуальну URL-адресу, на будь-який цільовий ринок та аудиторію. Це не лише дозволить вам зрозуміти очікування ваших клієнтів, але й допоможе оцінити можливості працевлаштування окремих осіб та довіру (і готовність) ваших донорів і фінансових установ надавати фінансування вашому бізнесу.

Ще одним важливим аспектом глобалізації з точки зору онлайн-опитувань є простота розуміння. Оскільки ви мислите глобально і взаємодієте з клієнтами з усіх куточків світу, комунікація, культура і мова можуть стати бар'єром.

Простим рішенням для подолання цієї проблеми буде скористатися перевагами мова доступна для ваших опитувань. Ви можете створювати та розповсюджувати опитування будь-якою мовою. Цей метод особливо корисний для невеликих компаній, які наймають позаштатних авторів для роботи в Інтернеті з усіх країн, але не обмежуються ними. Її також може використовувати, наприклад, неприбуткова організація, яка шукає пожертви та благодійну допомогу від великих транснаціональних корпорацій.

Щоб дізнатися більше про те, як ваш бізнес може скористатися перевагами глобалізації та ефектом масштабу, відвідайте SurveyRock.

Коментарі

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська